10-11yr -45kg
1 Viacheslav Kuzin (Russia) – Вячеслав Кузин (Россия)
2 Patryk Kosinski (Poland)
3 Timofii Verbitskyi (Ukraine) – Тимофей Вербицкий (Украина)
10-11yr +45kg
1 Andriy Malyuk (Ukraine) – Андрей Малюк (Украина)
2 Bartek Kazimierczak (Poland)
3 Mark Tregubov (Russia) – Марк Трегубов (Россия)
3 Mateusz Majda (Poland)
12-13yr -40kg
1 Vladislav Iakushin (Russia) – Владислав Якушин (Россия)
2 Daniil Hrabovik (Belarus)
3 Bogomil Kostov (Bulgaria)
3 Uladzimir Hryharan (Belarus)
12-13yr -50kg
1 Sergei Mironov (Russia) – Сергей Миронов (Россия)
2 Szymon Nizinski (Poland)
3 Hubert Szulim (Poland)
3 Arsen Oganesian (Ukraine) – Арсен Оганесян (Украина)
12-13yr +50kg
1 Rares Nicolae Popa (Romania)
2 Kristian Jarosenko (Czech Republic)
3 Jakub Krasniak (Poland)
3 Denis Tukai (Belarus)
14-15yr -50kg
1 Filip Hawro (Poland)
2 Ihar Badytchyk (Belarus)
3 Fevzican Kutlu (Turkey)
3 Viacheslav Poloz (Ukraine) – Вячеслав Полоз (Украина)
14-15yr -55kg
1 Ilya Grankovski (Belarus)
2 Milosz Wolak (Poland)
3 Burak Ozen (Turkey)
3 Hubert Philipp (Poland)
14-15yr -60kg
1 Taiga Ogura (Germany)
2 Nazar Salo (Ukraine) – Назар Сало (Украина)
3 Jakub Nejfeld (Poland)
3 Pawel Kowalczyk (Poland)
14-15yr -65kg
1 Topchiy Dmytro (Ukraine) – Дмитрий Топчий (Украина)
2 Adam Stepniak (Poland)
3 Adam Stachacz (Poland)
3 Michal Wisniewski (Poland)
14-15yr -75kg
1 Tomasz Stachacz (Poland)
2 Oleksandr Syniakov (Ukraine) – Александр Синяков (Украина)
3 Mykita Kapustin (Ukraina) – Никита Капустин (Украина)
3 Damian Huczko (Poland)
14-15yr +75kg
1 Balint Tornai (Hungary)
2 Jakub Poplawski (Poland)
3 Krystian Tyszko (Poland)
3 Adrian Woznica (Poland)
16-17yr -55kg
1 Jeremi Sawczuk (Poland)
2 Marvin Gabb (Germany)
3 Alican Ozturk (Turkey)
16-17yr -60kg
1 Kryspin Paradysz (Poland)
2 Karol Burzyk (Poland)
3 Konrad Lukasik (Poland)
3 Patryk Stempin (Poland)
16-17yr -65kg
1 Andrei Bialiak (Belarus)
2 Kamil Janusek (Poland)
3 Refik Pekmez (Turkey)
3 Lukasz Helt (Poland)
16-17yr -70kg
1 Toni Trifonov (Bulgaria)
2 Bogdan Fedyuk (Ukraine) – Богдан Федюк (Украина)
3 Artur Frisher-Bruder (Ukraine) – Артур Фришер-Брудер (Украина)
3 Szymon Gladysz (Poland)
16-17yr -75kg
1 Michal Koszycki (Poland)
2 Dita Stefan Kaito (Romania)
3 Filip Atlas (Poland)
3 Kamil Koziol (Poland)
16-17yr +75
1 Krzysztof Jelonek (Poland)
2 Kamil Uryga (Poland)
3 Filip Maksimovicz (Poland)
3 Tomasz Ulejczyk (Poland)
10-11yr -35kg
1 Aleksandra Chaplinsla (Poland)
2 Patrycja Kasperska (Poland)
3 Paulina Kasperska (Poland)
3 Aleksandra Mierzejewska (Poland)
10-11yr +40kg
1 Kata Kotorman (Hungary)
2 Oliwia Szuminska (Poland)
3 Maja Pilarska (Poland)
3 Julia Jaworska (Poland)
12-13yr -45kg
1 Wiktoria Czechowicz (Poland)
2 Wiktoria Witkowicz (Poland)
3 Magda Baczewska (Poland)
4 Vanessa Goj (Poland)
12-13yr +45kg
1 Michalina Majewska (Poland)
2 Ala Cyra (Poland)
3 Marta Swierczynska (Poland)
3 Jagoda Linczowska (Poland)
14-15yr -50kg
1 Ilona Aratovska (Ukraine) – Аратовская Илона (Украина)
2 Aleksandra Sienicka (Poland)
3 Dominika Pysklo (Poland)
3 Weronika Krzywnicka (Poland)
14-15yr -55kg
1 Wiktoria Korytkowska (Poland)
2 Anna Hremo (Poland)
3 Julia Watroba (Poland)
3 Anna Maryniok (Poland)
14-15yr -60kg
1 Natalia Stachowicz (Poland)
2 Greta Szalai (Hungary)
3 Agata Kandefer (Poland)
3 Katarzyna Ryniewicz (Poland)
14-15yr +60kg
1 Patricja Lewandowska (Poland)
2 Zuzanna Jaremko (Poland)
3 Anastasiia Vakulenko (Ukraine) – Анастасия Вакуленко (Украина)
3 Karolina Barylak (Poland)
16-17yr -55kg
1 Simona Stoimenova (Bulgaria)
2 Paulina Pawlak (Poland)
3 Anna Wiatrowska (Poland)
3 Leila Polak (Hungary)
16-17yr -60kg
1 Luca Vitay (Hungary)
2 Magdalena Nedza (Poland)
3 Seda Gul (Turkey)
3 Monika Kobryn (Poland)
16-17yr +60kg
1 Klaudia Lanczewska (Poland)
2 Anna Prokhorova (Russia) – Анна Прохорова (Россия)
3 Karolina Winnicka (Poland)