27-29 червня 2019р в м.Прага (Чехія), пройде чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед юнаків, юніорів та молоді (2001-2002, 2003-2004г.р.) – European Karate Championship for cadets, juniors and youths.
В рамках чемпіонату Європи пройде відбірковий турнір на 12-й чемпіонат Світу (12th World Championship 2019) серед жінок.
Це буде другий етап відбору, за підсумками якого до 8-ке вже відібраних бійців, додадуться ще кілька майбутніх учасників чемпіонату Світу.
Офіційний готель: Hotel 4**** TOP HOTEL PRAHA:
Адреса: Blazimska 1781/4, Praha 149 00 Praha 4 – Chodov
Молодь U-22 (1999, 2000, 2001 р.н.) кому виповнилося 18 років на день змагань
чоловіки: -65 кг, 65-70 кг, 70-75 кг, 75-80 кг, 80-85 кг, 85-90 кг, +90 кг
жінки: -50 кг; 50-55 кг, 55-60 кг, 60-65 кг, +65 кг
КАТА
відбіркове коло: Geksai dai, Gekisai sho, Yantsu, Tsuki no kata, Saiha
З чвертьфіналів: Seipai, Kanku, Seienchin, Sushiho, Garyu
юніори (2001, 2002 г.р.)
хлопчики: -60 кг, 60-65 кг, 65-70 кг, 70-75 кг, 75-80 кг, +80 кг
дівчинки: -50 кг, 50-55 кг, 55-60 кг, 60-65 кг, +65 кг
КАТА
відбіркове коло: Gekisai dai, Yantsu, Tsuki no kata
З чвертьфіналів: Gekisai dai, Gekisai sho, Yantsu, Tsuki no kata, Saiha
кадети (2003, 2004г.р.)
хлопчики: -50 кг, 50-55 кг, 55-60 кг, 60-65 кг, 65-70 кг, 70-75 кг, +75 кг
дівчинки: -50 кг, 50-55 кг, 55-60 кг, 60-65 кг, +65 кг
КАТА
відбіркове коло: Pinan II, Pinian III, Pinian IV, Pinian V
З чвертьфіналів: Gekisai dai, Yantsu, Tsuki no kata
Розклад:
26.06.2019 (середа)
Прибуття учасників, офіційних осіб
27.06.2019 (четвер)
10:00 – 18:00 мандатна комісія
10:00 – 12:00 Засідання суддівського комітету
16:00 – 19:00 реєстрація суддів і збори
19:00 – 21:00 вечеря “шведський стіл” для всіх делегацій
21:00 – пульки
28.06.2019 (п’ятниця)
10:00 – 13:00 Чемпіонат Європи – “ката” кадети, юніори та юнаки
15:00 – 18:00 Чемпіонат Європи – “куміте” кадети
18:00 – Церемонія нагородження
29.06.2019 (субота)
10:00 – Чемпіонат Європи – “куміте” юніорі та Відбірковий турнір среди жінок (абсолютке)
15:00 – “куміте” юніорі та молодь
18:00 – Церемонія нагородження
Оголошення шести кращих жінок, відібраніх на WC 2019
21:00 – Сайонара
Секретар організаційного комітету, Олексій Свєшніков [email protected] тел. +370 698 08099
Організаційний комітет:
Romas Vitkauskas, [email protected]
Remigiusz Karpisnki, [email protected]
Aleksandr Goncharenko, [email protected]
Jiri Zofcin, [email protected]