UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати Кубка України 2021 з кіокушин карате (IKO)

24/11/2021 63

29-31 жовтня 2021 у місті Дніпро пройшов Кубок України з кіокушин карате (IKO), в якому взяли участь 350 спортсменів, а також команда з Республіки Молдова. Організатором та головним суддею змагань виступив  Бранч-Чиф України сенсей Заур Мамедов (4 дан, м.Дніпро).

Вперше Дніпро відвідав офіційний представник Хонбу IKO Kyokushinkaikan Шихан Кацухіто Горай.

На урочистому відкритті Шихан Горай вручив Зауру Мамедову посвідчення та сертифікат Бранч-Чифа міжнародної організації кіокушинкайкан, а також за результатами минулого чемпіонату України спортсменам було вручено посвідчення майстрів спорту України.

Після турніру був проведений технічний семінар, у якому взяли участь 200 спортсменів.

Керівництво міжнародної організації оцінило високий рівень організації та проведення Кубка України.

Результаты Кубка Украины 2021 по киокушин карате (IKO)

Жінки Ката
1 Марина Скамарохова (Запорізька область)
2 Ольга Ковтун (Дніпропетровська область)
3 Екатерина Панкова (Донецька область)

Чоловіки Ката
1 Эльнур Мамедов (Дніпропетровська область)
2 Віталій Короткевич (Дніпропетровська область)
3 Олексій Коваленко (Дніпропетровська область)

Чоловіки -60кг
1 Олександр Навоєв (Київська область)
2 Алексей Кучеренко (Донецька область)

Чоловіки -70кг
1 В’ячеслав Полоз (Дніпропетровська область)
2 Дмитро Оноприєнко (Дніпропетровська область)
3 Денис Ворона (Одеська область)

Чоловіки -75кг
1 Святослав Ткаченко (Дніпропетровська область)
2 Михаил Уманский (Київська область)

Чоловіки -80кг
1 Алексей Раихин (Дніпропетровська область)
2 Іван Авєрочкін (Дніпропетровська область)

Чоловіки -90кг
1 Никита Шкромида (Київська область)
2 Олексій Коваленко (Дніпропетровська область)

 

Хлопці 6-7 років, -20кг
1 Артем Ніккель (Дніпропетровська область)
2 Кирило Дигтяренко (Дніпропетровська область)

Дівчата 6-7 років, -20кг
1 Ангелина Подвижная (Дніпропетровська область)
2 Ната Серьга (Дніпропетровська область)

Дівчата 6-7 років, -25кг
1 Вера Скотар (Дніпропетровська область)
2 Кіра Лебедюк (Дніпропетровська область)

Хлопці 6 років, -25кг
1 Михайло Ходурський (Полтавська область)
2 Єгор Ткачов (Одеська область)
3 Дамір Яременко (Херсонська область)

Дівчата 6-7 років, +25кг
1 Валерія Чумасова (Дніпропетровська область)
2 Ганна Шатунова (Київська область)
3 Зоя Дришлюк (Дніпропетровська область)

Хлопці 7 років, -25кг
1 Ярослав Коцький (Київська область)
2 Олексій Земляний (Запорізька область)
3 Гліб Гребенник (Дніпропетровська область)

Хлопці 7 років, -30кг
1 Микола Хатунцов (Миколаївська область)
2 Александр Субачев (Дніпропетровська область)
3 Артём Гаффаров (Дніпропетровська область)

Дівчата 8-9 років, -25кг
1 Кіра Лагутіна (Запорізька обюласть)
2 Майя Сухіашвілі (Запорізька обюласть)

Хлопці 8-9 років, -25кг
1 Данило Білоусов (Одеська область)
2 Олексій Мараховський (Дніпропетровська область)
3 Іван Уткін (Дніпропетровська область)

Дівчата 8-9 років, -30кг
1 Софія Созінова (Одеська область)
2 Марія Чебану (Республіка Молдова)
3 Варвара Дришлюк (Дніпропетровська область)

Хлопці 8-9 років, -30кг
1 Іван Ткачев (Одеська область)
2 Гліб Аратовський (Дніпропетровська область)
3 Нікіта Капінус (Херсонська область)

Дівчата 8-9 років, +30кг
1 Стефанія Майнич (Херсонська область)
2 Діана Квасницька (Миколаївська область)
3 Варвара Фельчер (Запорізька область)

Хлопці 8-9 років, -35кг
1 Артем Ісадченко ( Одеська область)
2 Віктор Петренко (Дніпропетровська область)
3 Ервін Самойленко (Херсонська область)

Хлопці 8-9 років, -40кг
1 Матвій Курельонок (Дніпропетровська область)
2 Іван Ільїнський (Дніпропетровська область)
3 Кірім Ерен (Дніпропетровська область)

Хлопці 8-9 років, +40кг
1 Олександр Харченко (Дніпропетровська область)
2 Денис Макітренко (Київська область)
3 Назар Кухаров (Київська область)

Хлопці 10-11 років, -30кг
1 Амалія Міхайлова (Дніпропетровська область)
2 Колодезна Еліна (Херсонська область)

Хлопці 10-11 років, -30кг
1 Павел Шулаев (Дніпропетровська область)
2 Матвій Сухов (Миколаївська область)
3 Дмитро Яровенко (Миколаївська область)

Хлопці 10-11 років, -35кг
1 Софія Мешкова (Дніпропетровська область)
2 Диана Мершенко (Запорізька область)
3 Валерія Казімір (Київська область)

Хлопці 10-11 років, -35кг
1 Михайло Жмакін (Запорізька область)
2 Ілля Затевахін (Запорізька область)
3 Sebastian Bacoi (Республіка Молдова)

Хлопці 10-11 років, -40кг
1 Михайло Ульянов (Миколаївська область)
2 Олександр Тутов (Дніпропетровська область)
3 Давид Поляков (Запорізька область)

Хлопці 10-11 років -45кг
1 Мілена Голінка (Львівська область)
2 Валерия Заремба (Дніпропетровська область)

Хлопці 10-11 років, -45кг
1 Олексій Малахов (Запорізька область)
2 Ярослав Фесенко (Дніпропетровська область)
3 Максим Бульба (Дніпропетровська область)

Хлопці 10-11 років, +45кг
1 Ярослава Дмитренко (Дніпропетровська область)
2 Аліна Пензякова (Дніпропетровська область)

Хлопці 10-11 років, +45кг
1 Єгор Герасимов (Миколаївська область)
2 Едуард Лалак (Республіка Молдова)
3 Максим Поліщук (Дніпропетровська область)

Юнаки 12-13 років, -35кг
1 Олександр Стуканов (Запорізька область)
2 Кирил Марченко (Одеська область)

Юнаки 12-13 років, -40кг
1 Іван Чорний (Полтавська область
2 Сергій Бєсєда (Дніпропетровська область)
3 Матвій Петренко (Миколаївська область)

Дівчата 12-13 років, -45кг
1 Милана Мершенко (Запорізька область)
2 Софія Сотник (Дніпропетровська область)
3 Марія Ноздріна (Запорізька область)

Юнаки 12-13 років, -45кг
1 Тімур Шундель (Миколаївська область)
2 Єгор Чебану (Республіка Молдова)
3 Данило Золотарьов (Запорізька область)

Дівчата 12-13 років, -50кг
1 Єлізавета Місюренко (Дніпропетровська область)
2 Ксенія Майборода (Запорізька область)
3 Васіліна Логойда (Херсонська область)

Юнаки 12-13 років, -50кг
1 Микита Єгоров (Республіка Молдова)
2 Нікіта Юренко (Миколаївська область)
3 Ярослав Постолов (Дніпропетровська область)

Дівчата 12-13 років, +50кг
1 Вероніка Почапська (Дніпропетровська область)
2 Валерия Тригуб (Київ)
3 Єлизавета Кушанова (Дніпропетровська область)

Юнаки 12-13 років, -60кг
1 Володимир Іванченко (Запорізька область)
2 Родіон Рицький (Запорізька область)
3 Артем Лысов (Дніпропетровська область)

Юнаки 12-13 років, +60кг
1 Михайло Саргсян (Дніпропетровська область)
2 Максим Голощепов (Запорізька область)
3 Кирило Федан (Одеська область)

Юнаки 14-15 років, -50кг
1 Софія Назаренко (Дніпропетровська область)
2 Олександра Довганюк (Республіка Молдова)
3 Лізавета Форостенко (Запорізька область)

Юнаки 14-15 років, -50кг
1 Богдан Нужденко (Київська область)
2 Давид Кадарія (Дніпропетровська область)
3 Михайло Тимошенко (Київська область)

Дівчата 14-15 років, -55кг
1 Даря Полоз (Дніпропетровська область)
2 Амелія Насірова (Дніпропетровська область)
3 Ірина Мещерякова (Республіка Молдова)

Юнаки 14-15 років, -55кг
1 Захар Шевченко (Дніпропетровська область)
2 Ярослав Осіпік (Дніпропетровська область)
3 Александр Крестовский (Запорізька область)

Дівчата 14-15 років, +55кг
1 Вікторія Абрамова (Дніпропетровська область)
2 Алина Ленская (Донецька область)
3 Катерина Ємельянова (Запорізька область)

Юнаки 14-15 років, -60кг
1 Влад Карпич (Запорізька область)
2 Максим Клименко (Херсонська область)
3 Дмитро Кушнір (Миколаївська область)

Юнаки 14-15 років, -65кг
1 Артем Веліксар (Республіка Молдова)
2 Кирило Москаленко (Дніпропетровська область)
3 Даніл Корсун (Дніпропетровська область)

Юнаки 14-15 років, +65кг
1 Віктор Войтенко (Одеська область)
2 Микола Шуляк (Дніпропетровська область)

Юніори 16-17 років, -55кг
1 Максим Горбарук (Дніпропетровська область)
2 Дмитро Рингач (Республіка Молдова)

Юніори 16-17 років, -60кг
1 Дмитро Каземіров (Миколаївська область)
2 Алексей Кучеренко (Донецька область)
3 Кирило Глушкин (Дніпропетровська область)

Юніорки 16-17 років, +60кг
1 Анна Мусієнко (Дніпропетровська область)
2 Марина Кузнєцова (Дніпропетровська область)
3 Бондаренко Ніка (Одеська область)

Юніори 16-17 років, -65кг
1 Василь Сирота (Львівська область)
2 Андрій Кордюк (Миколаївська область)
3 Олександр Кумпан (Дніпропетровська область)

Юніори 16-17 років, -70кг
1 Ілля Савицький (Миколаївська область)
2 Денис Кописов (Миколаївська область)
3 Микита Шевченко (Запорізька область)

Юніори 16-17 років, -75кг
1 Олександр Соболь (Дніпропетровська область)
2 Тимофей Вербицкий (Київська область)

Юніори 16-17 років, +75кг
1 Владислав Черних (Запорізька область)
2 Віктор Ємельянов (Запорізька область)
3 Ілля Чадов (Дніпропетровська область)

 

КАТА

Дівчата 8-9 років
1 Анна Протасюк (Дніпропетровська область)
2 Стефанія Майнич (Херсонська область)
3 Варвара Дришлюк (Дніпропетровська область)

Хлопці 8-9 років
1 Гліб Аратовський (Дніпропетровська область)
2 Ервін Самойленко (Херсонська область)
3 Иван Крючихин (Дніпропетровська область)

Дівчата 10-11 років
1 Диана Мершенко (Запорізька область)
2 Валерия Заремба (Дніпропетровська область)
3 Мілена Голінка (Львівська область)

Хлопці 10-11 років
1 Ілля Затевахін (Запорізька область)
2 Єгор Беляков (Одеська область)
3 Михайло Жмакін (Запорізька область)

Дівчата 12-13 років
1 Мілана Мершенко (Запорізька область)
2 Вероніка Почапська (Дніпропетровська область)
3 Софія Сотник

Юнаки 12-13 років
1 Суфьян Самойленко
2 Святослав Краснокутський (Київська область)
3 Олександр Жданов (Запорізька область)

Юніорки 14-15 років
1 Софія Назаренко (Дніпропетровська область)
2 Viktoriya Abramova (Дніпропетровська область)
3 Софія Шульга (Київська область)

Юнаки 14-15 років
1 Богдан Гузенко (Дніпропетровська область)
2 Захар Шевченко (Дніпропетровська область)
3 Кирило Кучер (Дніпропетровська область)

Юніорки 16-17 років
1 Анна Мусієнко (Дніпропетровська область)
2 Станислава Захаркина (Дніпропетровська область)
3 Алина Ленская (Донецька область)

Юніори 16-17 років
1 Максим Горбарук (Дніпропетровська область)
2 Антон Овдієнко (Дніпропетровська область)
3 Виталий Кобзев (Дніпропетровська область)

Сеньйори
1 Олексій Чирва (Київська область)
2 Андрій Мельник (Дніпропетровська область)

 

Поділитися:
  • 0
  • Пошук
  • Анонс подій
    4-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (WKB)
    10/12/2021 - 12/12/2021 Лежайськ, Польща
    Fullcontact Karate Prague Open 2022
    19/02/2022 - 19/02/2022 Прага, Чехія
    Першість Європи з кіокушин карате (KWU)
    01/04/2022 - 03/04/2022 Єреван, Арменія
    Чемпіонат Швейцарії – Swiss Open 2022 (WKO)
    28/05/2022 - 29/05/2022 Штанс, Швейцарія
    2й чемпіонат по фуллконтакт карате (EFKO)
    03/06/2022 - 03/06/2022 Ейлат, Ізраїль
    6-й чемпіонат Світу з кіокушин карате (IFK)
    04/06/2022 - 05/06/2022 Валенсія, Іспанія
    13-й Чемпіонат Європи з кіокушин карате (Union)
    08/10/2022 - 09/10/2022 Санта-Сусанна, Іспанія
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram