UA
Надіслати новини
Надіслати новини
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати чемпіонату та першості України з кіокусін (KWF)

02/05/2019 192

27 квітня 2019 у Палаці спорту «ЗАС», м.Запоріжжя, пройшли Чемпіонат України з кіокусін (KWF) серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок та Першість України з кіокусін серед молодших юнаків і дівчат.

На змаганнях за право бути першим боролися 440 спортсмена, із Черкаської, Чернігівської, Херсонської, Харківської, Полтавської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Серед учасників були діючі – переможці та призери міжнародних змагань, чемпіонатів Європи та світу. На трьох татамі спортсмени боролися за золото у 51 категорії.

Організатори: Федерація Кіокусін кай України (KFU), Дитяча Ліга Кіокусін України та Філія федерації Кіокусін кай України у Запорізькій області, головний суддя – Євген Божко.

Змагання відкрив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Ковпак, він сказав добрі слова в адресу спортсменів та організаторів змагань, побажав чесних та безкомпромісних поєдинків.

На чемпіонаті були присутні почесні гості, які спільними зусиллями популяризують і допомагають розвивати кіокусін (KWF) в Україні:

– Національний представник KWF в Україні, Президент Федерація Кіокусін кай України Дмитро Ніколаєв (4 дан);

– Перший віце-президент Федерації Кіокусін кай України, Голова Дитячої Ліги Кіокусін України, Додзьо-оператор KWF Роман Корольов (4 дан);

– Віце-президент Федерації Кіокусін кай України, директор Філії федерації у Черкаській області, Додзьо-оператор KWF, Сергій Бабюк (3 дан);

– Перший заступник директора Філії федерації Кіокусін кай України у Миколаївській області, Додзьо-оператора KWF, Юрій Галімон (1 дан);

– Віце-президент Федерації Кіокусін кай України, Директор Філії у Полтавській області Дмитро Боклащук (3 дан);

– Віце-президент Федерації Кіокусін кай України, директор Філії федерації у Дніпропетровській області Ігор Буренко (2 дан);

– Перший заступник директора Філії федерації Кіокусін кай України у Запорізькій області Євген Божко (2 дан;

– Депутат Запорізької районної ради Сергій Петренко.

– Керівник «Спілка вірмен Запорізькій області» Рудольф Акопян.

Під час урочистого відкриття за вагомий внесок у розвиток кіокусін в Україні Федерації були нагородженні: Григорій Самардак, Наталія Власова, Владислав Ковпак, Сергій Петренко, Євген Начоса, Дарина Божко.

Cпортсменам Запорізької області – Дар’ї Стаяновій, Дар’ї Яковлєвій, Богдану Матвєєву, Михайлу Щебетуну, Андрію Протасенко, які вибороли право виступати у складі збірної команди України на Першості Європи з кіокусін у Німеччині (Берлін) надано грошову допомогу від депутата Запорізької районної ради Сергія Петренко у розмірі 3 000 грн. кожному. Також Сергій Петренко окремо відзначив Євгена Божко та подарував йому комплект захисного спорядження.

Завдяки злагодженій роботі суддівського корпусу стали можливі безкомпромісні поєдинки, порядок і дисципліна. Від організаторів змагань кожний суддя отримав подарунок – свисток із шнурком на якому розміщена символіка Федерації Кіокусін кай України.

Всі спортсмени, які стали чемпіонами та призерами змагань, були нагородженні гарними кубками, медалями та дипломами.

Також від партнерів чемпіонату було встановлено та вручено спеціальні нагороди:

– від «Спілки вірмен у Запорізькій області» було вручено спеціальні грошові винагороди чотирьом спортсменам за «Прагнення до перемоги» в розмірі 1000 грн. кожному;

– від ТМ «SHOGUN» за «Кращу техніку» вручено сертифікати на отримання іменних догі двом спортсменам.

Партнер змагань ТМ «Моршинська» забезпечила кожного спортсмена та суддю змагань мінеральною водою «Моршинська».

Федерація Кіокусін кай України дякує всім, хто своєю працею підтримав змагання:

– студію рекламних рішень «ANGEL»;

– ТМ «Моршинська»;

– ТМ «SHOGUN»;

– Депутата Запорізької районної ради Сергія Петренко

– Спілку вірмен у Запорізькій області;

– інформаційно-новинний портал «KYOKUSHIN KARATE»

 

Результати Чемпіонату України з кіокусін 2019 (KWF)

Юнаки 12-13 років -35кг
1 Іванець Іван, Миколаївська обл.
2 Верловицький Вдадслав, Миколаївська обл.
3 Дуріцький Дмитро, Миколаївська обл.

Юнаки 12-13 років -40кг
1 Олійник Олександр, Харківська обл.
2 Тригубенко Віталій, Запорізька обл.
3 Шевченко Леонід, Дніпропетровська обл.

Юнаки 12-13 років -45кг
1 Казарян Сурен, Запорізька обл.
2 Єрмоленко Данііл, Запорізька обл.
3 Матвєєв Богдан, Запорізька обл.

Юнаки 12-13 років -50кг
1 Протасенко Арсеній Запорізька обл.
2 Філіпенко Павло Дніпропетровська обл.
3 Саковцев Єгор Дніпропетровська обл.

Юнаки 12-13 років -60кг
1 Вороновський Ігор, Запорізька обл.
2 Хмарський Артем, Дніпропетровська обл.
3 Мирошник Дмитро, Дніпропетровська обл.

Юнаки 12-13 років +60кг
1 Ємельянов Віктор, Запорізька обл.
2 Рибак Іван, Черкаська обл.
3 Шевченко Кирило, Полтавська обл.

Дівчата 12-13 років -40кг
1 Форостенка Лизовета, Запорізька обл.
2 Северін Софія, Дніпропетровська обл.
3 Болотіна Даніелла, Дніпропетровська обл.

Дівчата 12-13 років -45кг
1 Стоянова Дар’я ,Запорізька обл.
2 Бурдейко Софія, Дніпропетровська обл.
3 Поліщук Марія, Дніпропетровська обл.

Дівчата 12-13 років +45кг
1 Яковлєва Дар’я, Запорізька обл.
2 Івахненко Христина, Дніпропетровська обл.
3 Ємельянова Єкатерина, Запорізька обл.

Юнаки 14-15 років -50кг
1 Куліков Євген, Дніпропетровська обл.
2 Биков Віталій, Миколаївська обл.
3 Нетребін Іван, Дніпропетровська обл.

Юнаки 14-15 років -55кг
1 Крижанівський Дмитро, Миколаївська обл.
2 Лєсніков Іван, Миколаївська обл.
3 Вінокуров Ілля, Дніпропетровська обл.

Юнаки 14-15 років -60кг
1 Щебетун Михайло, Запорізька обл.
2 Заїка Олександр, Полтавська обл.
3 Головченко Іван, Дніпропетровська обл.

Юнаки 14-15 років -65кг
1 Суровцев Максим, Дніпропетровська обл.
2 Коршенко Сергій, Полтавська обл.
3 Ткаченко Денес, Полтавська обл.

Юнаки 14-15 років -70кг
1 Сілаков Микита, Дніпропетровська обл.
2 Полтавець Даніл, Дніпропетровська обл.
3 Кошка Денис, Дніпропетровська обл.

Юнаки 14-15 років +70кг
1 Буряк Владислав, Полтавська обл.
2 Гудачков Олександр, Черкаська обл.
3 Данченко Микола, Дніпропетровська обл.

Дівчата 14-15 років -50кг
1 Дченко Карина, Полтавська обл.
2 Канделя Хрестина, Дніпропетровська обл.

Дівчата 14-15 років +55кг
1 Кушнір Олександра, Полтавська обл.
2 Муродян Лоліта, Дніпропетровська обл.
3 Рацина Діана, Черкаська обл.

Юніори 16-17 років -65кг
1 Муковін Нікіта, Миколаївська обл.
2 Герасимук Денис, Полтавська обл.
3 Гірман Тимур, Дніпропетровська обл.

Юніори 16-17 років -70кг
1 Карпенко Едуард, Миколаївська обл.
2 Пробейголова Сергій, Дніпропетровська обл.
3 Баранов Дмитро, Дніпропетровська обл.

Юніори 16-17 років +70кг
1 Франчук Владислав, Полтавська обл.
2 Герцен Геогій, Запорізька обл.

Юніорки 16-17 років -60кг
1 Кульчицька Анна, Миколаївська обл.
2 Іванеко Анастасія, Полтавська обл.

 

 

Результати Першості України з кіокусін 2019 (KWF)

Хлопці 6-7 років -20кг /0-9кю/
1 Шапошніков Максим, Полтавська обл.
2 Генов Данило, Запорізька обл.
3 Ленік Костянтин, Дніпропетровська обл.

Хлопці 6-7 років -25кг /0-9кю/
1 Захаров Ярослав, Запорізька обл.
2 Ільченко Антон, Дніпропетровська обл.
3 Зіновьєв Микита, Запорізька обл.

Хлопці 6-7 років -30кг /0-9кю/
1 Наумов Кирило, Дніпропетровська обл.
2 Остафейчук Дмитро, Запорізька обл.
3 Шаповал Сергій, Дніпропетровська обл.

Хлопці 6-7 років +30кг /0-9кю/
1 Щекін Данило, Запорізька обл.
2 Мисик Ілля, Запорізька обл.
3 Комар Захар, Харківська обл.

Дівчата 6-7 років -25кг
1 Діскант Соня, Миколаївська обл.
2 Матвієнко Дар’я, Запорізька обл.
3 Куц Поліна, Запорізька обл.

Дівчата 6-7 років +25кг
1 Панченко Злата, Запорізька обл.
2 Бугайова Арина, Дніпропетровська обл.
3 Ковальова Анна, Дніпропетровська обл.

Хлопці 8-9 років -25кг
1 Белеький Микита, Дніпропетровська обл.
2 Соломка Роман, Запорізька обл.
3 Іпатенко Олександр, Миколаївська обл.

Хлопці 8 років -30кг
1 Рекуха Назар, Дніпропетровська обл.
2 Биков Ігор, Дніпропетровська обл.
3 Рибкін Михайло, Дніпропетровська обл.

Хлопці 8 років -35кг
1 Паничик Ілля, Дніпропетровська обл.
2 Лук’янов Марк, Дніпропетровська обл.
3 Савельєв Олександр, Дніпропетровська обл.

Хлопці 9 років -30кг
1 Антропцев Михайло, Дніпропетровська обл.
2 Юрочко Ярослав, Миколаївська обл.
3 Костогриз Дмитро, Полтавська обл.

Хлопці 9 років -35кг
1 Нестеренко Дмитро, Дніпропетровська обл.
2 Семерей Максим, Запорізька обл.
3 Биченков Костянтин, Дніпропетровська обл.

Хлопці 8-9 років +35кг
1 Кошевой Савва, Дніпропетровська обл.
2 Берковський Назар, Дніпропетровська обл.
3 Тимченко Артем, Запорізька обл.

Дівчата 8-9 років -25кг
1 Семенченко Аліса, Запорізька обл.
2 Кусяк Дар’я, Запорізька обл.
3 Ромашова Софія, Дніпропетровська обл.

Дівчата 8-9 років -30кг
1 Іпатенко Дар’я, Миколаївська обл.
2 Сторубель Уляна, Дніпропетровська обл.
3 Остапюк Надія, Черкаська обл.

Дівчата 8-9 років -35кг
1 Рубцова Катерина, Запорізька обл.
2 Шкопинська Аліса, Дніпропетровська обл.
3 Давидова Таісія, Дніпропетровська обл.

Дівчата 8-9 років +35кг
1 Морозова Юлія, Запорізька обл.
2 Чернобиль Карина, Дніпропетровська обл.

Юнаки 10-11 років -30кг
1 Давиденко Микита, Запорізька обл.
2 Дудин Ігор, Запорізька обл.
3 Кузнєцов Данііл, Запорізька обл.

Юнаки 10-11 років -30кг /0-9кю/
1 Поліщук Сергій, Миколаївська обл.
2 Жмудик Владислав, Миколаївська обл.
3 Матвієнко Назар, Запорізька обл.

Юнаки 10-11 років -35кг
1 Шушкевич Єгор, Запорізька обл.
2 Чароян Олександр, Дніпропетровська обл.
3 Куртов Артем, Запорізька обл.

Юнаки 10-11 років -35кг /0-9кю/
1 Журавель Ростислав, Миколаївська обл.
2 Мушенко Даніл, Запорізька обл.
3 Лопата Єгор, Дніпропетровська обл.

Юнаки 10-11 років -40кг
1 Хобот Ігор, Дніпропетровська обл.
2 Торопцов Давид, Дніпропетровська обл.
3 Сєфєдінов Енвер, Запорізька обл.

Юнаки 10-11 років -40кг /0-9кю/
1 Гребень Владислав, Миколаївська обл.
2 Попов Микита, Запорізька обл.
3 Шелепюк Данііл, Дніпропетровська обл.

Юнаки 10-11 років -45кг
1 Іванченко Володимир, Запорізька обл.
2 Щербань Володимир, Запорізька обл.
3 Чорний Всеволод, Дніпропетровська обл.

Юнаки 10-11 років -45кг /0-9кю/
1 Трофанюк Данил, Запорізька обл.
2 Лукін Вячеслав, Дніпропетровська обл.
3 Яковлєв Роман, Харківська обл.

Юнаки 10-11 років +45кг
1 Нікітенко Нікіта Дніпропетровська обл.
2 Пономоренко Святослав Полтавська обл.
3 Головін Назар Дніпропетровська обл.

Юнаки 10-11 років +45кг /0-9кю/
1 Лемок Андрій, Миколаївська обл.
2 Ісаєв Іван, Запорізька обл.
3 Пліскач Гліб, Дніпропетровська обл.

Дівчата 10-11 років -30кг
1 Онищук Вікторія, Дніпропетровська обл.
2 Малєва Олександра, Запорізька обл.

Дівчата 10-11 років -35кг
1 Славінська Анастасія, Миколаївська обл.
2 Генова Дар’я, Запорізька обл.
3 Бусарєва Віолетта, Миколаївська обл.

Дівчата 10-11 років -40кг
1 Майборода Ксенія, Запорізька обл.
2 Садовнікова Олександра, Полтавська обл.
3 Кучер Карина, Дніпропетровська обл.

Дівчата 10-11 років -45кг
1 Головко Вікторія, Запорізька обл.
2 Майстрюк Поліна, Миколаївська обл.
3 Сафонєнкова Анастасія, Дніпропетровська обл.

 

Поділитися:
  • 0
Комментарии для сайта Cackle
  • Пошук
  • Анонс подій
    Відкритий чемпіонат Чернігівської області з кіокусін KWF
    23/11/2019 - 23/11/2019 Чернігівська область, м. Носівка, вул. Шевченка, буд. 1-Б, (ДЮСШ)
    Командний чемпіонат “The Dream Cup World” (WKO)
    28/11/2019 - 02/12/2019 Будапешт, Угорщина
    4-й чемпіонат Світу KWU по кіокусінкай
    07/12/2019 - 08/12/2019 Нур-Султан, Казахстан
    1-й чемпіонат Європи з фуллконтакт карате (WFKO)
    18/01/2020 - 19/01/2020 Антверпен, Бельгія
    7-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IFK)
    26/03/2020 - 30/03/2020 Стамбул, Турція
    Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO)
    04/04/2020 - 05/04/2020 Тбілісі, Грузія
    2-й відкритий чемпіонат Іспанії – WKB Spanish Open 2020
    18/04/2020 - 18/04/2020 Сабадель, Іспанія
    23-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (Rengokai)
    23/05/2020 - 23/05/2020 Барселона, Іспанія
    Міжнародний семінар за участю Канчо Хацуо Рояма
    30/05/2020 - 01/06/2020 Кальдес-д'Естрак, Іспанія
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram
  • UKR.NET – найсвіжіші новини