UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати Чемпіонату України 2019 з кіокушинкайкан карате (IKO Matsushima)

24/09/2019 168

21 вересня 2019 року у новозбудованому комфортабельному спорткомплексі “Слобожанський”, який розташований у смт. Слобожанське (Дніпро) пройшов Чемпіонат України з Кіокушинкайкан карате (IKO Matsushima) серед дорослих та юніорів в розділах «куміте» та «ката», а також Відкритий всеукраїнський турнір серед юніорів 14-15 років у розділі «куміте».
Загальне керівництво та організацію змагань забезпечувала “Українська федерація “Кіокушинкайкан карате” – Голова правління шихан Волинець Дмитро (Луцьк). Рефері на татамі — шихан Звіздун Іван (Новомосковськ), сенсей Шумік Вадим (Луцьк) та сенсей Бачурін Олександр (Львів).

У чемпіонаті взяли участь 100 спортсменів з Дніпра, Херсона, Києва, Луцька, Мукачевого, Броварів, Полтави, Львова, Новомосковська, Кам’янського, Ковеля та Кривого Рогу, які представляли такі міжнародні організації: IKO Matsushima, Kyokushin-kan, WKB, IFK, WKO Shinkyokushinkai та Budo кai (IBK).

Члени підрозділу «Української федерації« Кіокушинкайкан карате »в Дніпропетровській області (керівник сенсей Головін Дмитро), доклали великих зусиль для забезпечення чіткої організації змагань, завдяки чому Чемпіонат України та Відкритий всеукраїнський турнір пройшли чітко за планом і без будь-якої затримки.

Запрошуємо всіх спортсменів України, незалежно від приналежності до Федерації, взяти участь в Чемпіонаті України і Відкритому всеукраїнському турнірі, які відбудуться в наступному році.

 

Результати Чемпіонату України з кіокушинкайкан карате (дорослі, юніори)

Розділ «куміте»
Дівчата 16-17 років, до 55 кг
1. Горан Анастасія (Буренко, Budo kai, Дніпро)
2. Сорочук Богдана (Волинець, IKO Matsushima, Луцьк)
3. Сичова Єлізавета (Гаврилюк, IKO Matsushima, Бровари)

Дівчата 16-17 років, 55-60 кг
1. Мурадян Лоліта (Буренко, Budo kai, Дніпро)
2. Завертайло Анна (Доценко, WKB, Херсон)
3. Шахова Анастасія (Нагорний, WKO, Дніпро)

Дівчата 16-17 років, понад 60 кг
1. Іщенко Ольга (Жиров, WKB, Херсон)
2. Кічка Анастасія (Шевчук, IKO Matsushima, Ковель)

Юніори 16-17 років, до 60 кг
1. Колотілов Анатолій (Жиров, WKB, Херсон)
2. Колбаса Анатолій (Дерій, WKB, Херсон)
3. Кашицин Владислав (Звіздун, IKO Matsushima, Новомосковськ)

Юніори 16-17 років, 60-65 кг
1. Льода Артем (Доценко, WKB, Херсон)
2. Корнієнко Денис (Шишков, KAN, Кам’янське)
3. Колодій Олександр (Шевчук, IKO Matsushima, Ковель)

Юніори 16-17 років, 65-70 кг
1. Главічка Святослав (Волинець, IKO Matsushima, Луцьк)
2. Бездєнєжних Максим (Волинець, IKO Matsushima, Луцьк)
3. Анісін Олександр (Кашира, KAN, Кам’янське)

Юніори 16-17 років ,понад 70 кг
1. Калінін Олександр (Костенко, WKB, Полтава)
2. Чернуха Володимир (Наконечний, KAN, Кам’янське)
3. Абрамов Родіон (Наконечний, KAN, Кам’янське)

Чоловіки +18 років, до 70 кг
1. Романенко Максим (Середа, IFK, Київ)
2. Заболотний Владислав (Звіздун, IKO Matsushima, Новомосковськ)
3. Жовнірський Андрій (Середа, IFK, Київ)

Чоловіки +18 років, 70-80 кг
1. Онищенко Ярослав (Всеволодов, WKB, Херсон)
2. Капустін Микита (Всеволодов, WKB, Херсон)
3. Івженко Максим (Колішевський, KAN, Кам’янське)

Чоловіки +18 років, понад 80 кг
1. Чернов Михайло (Всеволодов, WKB, Херсон)
2. Рубальський Владислав (Гаврилюк, IKO Matsushima, Бровари)
3. Кірюхін Сергій (Балуцький, IFK, Кривий Ріг)

 

Розділ «ката»
Жінки
1. Матьковскі Катерина (Матьковскі, IKO Matsushima, Мукачево)
2. Заїць Валентина (Дерій, WKB, Херсон)
3. Сорочук Богдана (Волинець, IKO Matsushima, Луцьк)
4. Завертайло Анна (Доценко, WKB, Херсон)

Чоловіки
1. Костенко Олександр (Костенко, WKB, Полтава)
2. Шевчук Василь (Волинець, IKO Matsushima, Луцьк)
3. Белобров Дмитро (Всеволодов, WKB, Херсон)
4. Гаврилюк Андрій (Гаврилюк, IKO Matsushima, Бровари)

«За волю до перемоги» – Конош Євген (Бровари)
«За кращу техніку» – Заболотний Владислав (Новомосковськ)
«Кращий суддя» – Бачурін Олександр (Львів)

 

Результати Відкритого всеукраїнського турніру з кіокушинкайкан карате

Юніори 14-15 років, до 50 кг
1. Матієнко Кіріл (Дерій, WKB, Херсон)
2. Хайдаров Тимур (Всеволодов, WKB, Херсон)
3. Лебедєв Тимур (Кашира, KAN, Кам’янське)

Юніори 14-15 років, 50-55 кг
1. Філіпенко Павло (Буренко, Budo kai, Дніпро)
2. Безмеліцин Кирило (Щиголев, KAN, Дніпро)
3. Мартинюк Богдан (Волинець, IKO Matsushima, Луцьк)

Юніори 14-15 років, 55-60 кг
1. Козлов Іван (Гаврилюк, IKO Matsushima, Бровари)
2. Юрченко Роман (Давідян, Budo kai, Дніпро)
3. Леньо Максим (Матьковскі, IKO Matsushima, Мукачево)

Юніори 14-15 років, понад 60 кг
1. Пешенко Мар’ян (Всеволодов, WKB, Херсон)
2. Малюк Андрій (Щиголев, KAN, Дніпро)
3. Нечипуренко Станіслав (Давідян, Budo kai, Дніпро)

Поділитися:
  • 0
Комментарии для сайта Cackle
  • Пошук
  • Анонс подій
    16-й ваговій чемпіонат Америки (IKO)
    26/01/2020 - 26/01/2020 Лос-Анджелес, США
    Senshi 5 (KWU)
    22/02/2020 - 22/02/2020 Варна, Болгарія
    Збори по куміте “Baltic Fighting Camp 2020” (WKO)
    13/03/2020 - 15/03/2020 Паланга, Литва
    7-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IFK)
    26/03/2020 - 30/03/2020 Стамбул, Турція
    Чемпіонат України KWF 2020
    27/03/2020 - 28/03/2020 Черкаси, Україна
    Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO)
    04/04/2020 - 05/04/2020 Тбілісі, Грузія
    International Karate Friendship 2020 (IKO)
    11/04/2020 - 12/04/2020 Токіо, Японія
    Чемпіонат України з кіокушин карате (WKB)
    11/04/2020 - 12/04/2020 Херсон, Україна
    2-й відкритий чемпіонат Іспанії – WKB Spanish Open 2020
    18/04/2020 - 18/04/2020 Сабадель, Іспанія
    Чемпіонат Харківської області – Kharkov Open 2020
    18/04/2020 - 18/04/2020 Харків, Україна
    Семінар Шихана Сергія Всеволодова в Німеччині (WKB)
    24/04/2020 - 25/04/2020 Саарлуїс, Німеччина
    Открытый чемпионат Германии “German Open” (KWU)
    08/05/2020 - 09/05/2020 Берлін, Німеччина
    34-й чемпіонат Європи з кіокушин карате KWF
    15/05/2020 - 16/05/2020 Серадз, Польща
    13-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (Rengokai)
    23/05/2020 - 23/05/2020 Барселона, Іспанія
    Міжнародний семінар за участю Канчо Хацуо Рояма
    30/05/2020 - 01/06/2020 Кальдес-д'Естрак, Іспанія
    Літній табір Джонатана Тінео 2020
    17/07/2020 - 19/07/2020 Барселона, Іспанія
    6-й Кубок світу IKO Matsushima
    26/09/2020 - 27/09/2020 Балі, Індонезія
    19-й абсолютний чемпіонат і Кубок Європи (IKO)
    14/11/2020 - 15/11/2020 Катовіце, Польща
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram
  • UKR.NET – найсвіжіші новини