UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати відбіркового чемпіонату України з кіокушинкай карате (WKO)

26/09/2021 122

24-26 вересня 2021 в м. Кропивницький пройшов чемпіонат України з кіокушинкай карате (WKO Shinkyokushinkai) серед молоді 2001-2003 р.н., серед юніорів та юніорок 2003-2004 р.н., серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. в розділах “ката”, “командні ката» і «куміте».

Змагання є відбірковими на чемпіонат Європи (13-14 листопада 2021р. м.Орадя, Румунія) та проводяться за правилами Європейської організації карате (EKO).

 

U16-U20-ukrainian-championship-results-2021.pdf [535.2 Kb] (завантажень: 26)

 

Результати відбіркового чемпіонату України з кіокушинкай карате 2021 (WKO)

U20 Молодь хлопці -65 кг
1 Юрчук Роман (Житомирська область) – ФККЖО
2 Лалак Роман (Львівська область) – ЛОФКК м. Ходорів
3 Макуха Сергій (м. Київ) – СК «Файтер»

U20 Молодь хлопці 65-70 кг
1 Петренко Олександр (Львівська область) – СК «Канку»
2 Писаний Леонід (Кіровоградська область) – КОАКК
3 Скарбек Ростислав (Львівська область) – ЛОФКК м. Буськ

U20 Молодь  хлопці 70-75 кг
1 Турчин Микола (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
2 Капустін Микита (Миколаївська область) – МОАКК
3 Гулей Андрій (Львівська область) – ЛОФКК м. Ходорів

U20 Молодь хлопці 75-80 кг
1 Ладошкін Денис (Київська область) – СК «Спартанець»
2 Верещак Іван (м. Київ) – КМФКК
3 Ковальчук Андрій (Кіровоградська область) – СК «Файтер-22»

U20 Молодь хлопці 80-85 кг
1 Терех Яромир (Львівська область) – СК «Канку»
2 Волченко Роман  (Кіровоградська область) – КОАКК

U20 Молодь хлопці 85-90 кг
1 Швед Сергій (Полтавська область) – ПОАКК
2 Одинцов Володимир (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів

U20 Молодь хлопці +90 кг
1 Акіменков Артем (Одеська область) – СК «Ічігекі Доджо»
2 Королік Фрунзік (Волинська область) – СК «Оямас»
3 Чехович Сергій (Київська область) – ДЮСШ «Локомотив»

U20 Молодь жінки -50 кг
1 Пришляк Анастасія (Львівська область) – СК «Канку»
2 Левко Анастасія (Львівська область) – СК «Канку»
3 Дмитренко Даніела (Кіровоградська область) – СК «Шинбудокан»

U20 Молодь жінки 50-55 кг
1 Прітченко Лія (м. Київ) – СК «Кодо-кан»
2 Кіпарісова Юлія (Кіровоградська область) – СК «Спарта-17»

U20 Молодь жінки +65 кг
1 Нестеренко Анастасія (Київська область) – СК «Спартанець»
2 Клітинська Лариса (м. Київ) – СК «Кодо-кан»

U20 Молодь жінки KATA
1 Пришляк Анастасія (Львівська область) – СК «Канку»
2 Левко Анастасія (Львівська область) – СК «Канку»
3 Китаєва Влада (Київська область) – СК «Самурай»

U20 Молодь хлопці KATA
1 Петренко Олександр (Львівська область) – СК «Канку»
2 Кривий Кирило (Львівська область) – СК «Канку»
3 Волченко Роман (Кіровоградська область) – КОАКК

 

U18 Юніори дівчата -50 кг
1 Ніколаєць Марина (Чернігівська область) – ЧОФКК
2 Творидло Софія (Львівська область) – СК «Канку»
3 Ковальчук Вікторія (Житомирська область) – ФККЖО

U18 Юніори дівчата 50-55 кг
1 Чабан Мар’яна (Львівська область) – СК «Канку»
2 Чабан Андріана (Львівська область) – СК «Канку»
3 Чорноока Вероніка (Житомирська область) – ФККЖО

U18 Юніори дівчата 55-60 кг
1 Коваленко Вікторія (Київська область) – СК «Самурай»
2 Остапчук Аліна (Тернопільська область) – ТОФКК м. Тернопіль
3 Чуйко Єлизавета (Чернігівська область) – ЧОФКК

U18 Юніори дівчата 60-65 кг
1 Шевчук Каріна (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
2 Завойко Катерина (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
3 Вах Вікторія (Тернопільська область) – ТОФКК м. Тернопіль

U18 Юніори дівчата +65 кг
1 Лукащук Даша (Житомирська область) – ФККЖО
2 Кушнір Олександра (Полтавська область) – ДККК ім. О.Кріптова

U18 Юніори хлопці -60 кг
1 Наумчик Михайло (Волинська область) – СК «Оямас»
2 Кожановський Олександр (Чернігівська область) – ЧОФКК
3 Золотовський Євген (Кіровоградська область) – СК «Іппон»

U18 Юніори хлопці 60-65 кг
1 Дубінко Андрій (Київська область) – СК «Санчін»
2 Кравчук Назар (Житомирська область) – ФККЖО
3 Дерев’янко Іван (Кіровоградська область) – КОАКК

U18 Юніори хлопці 65-70 кг
1 Наугольник Олег (Львівська область) – СК «Канку»
2 Мазурик Роман (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
3 Грабовецький Нікіта (Київська область) – СК «Самурай»

U18 Юніори хлопці 70-75 кг
1 Лукашевич Руслан (Київська область) – ДЮСШ «Локомотив»
2 Бєлкін Михайло (Київська область) – СК «Санчін»
3 Опеля Роман (Львівська область) – СК «Канку»

U18 Юніори хлопці 75-80 кг
1 Слинько Михайло (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
2 Камінський Станіслав (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
3 Нечипоренко Віталій (Кіровоградська область) – СК «Спарта-17»

U18 Юніори хлопці +80 кг
1 Омельченко Мирослав (Київська область) – СК «Спартанець»
2 Сірик Андрій (Київська область) – СК «Самурай»
3 Малюк Андрій (Миколаївська область) – МОАКК

U18 Юніори дівчата KATA
1 Чабан Мар’яна (Львівська область) – СК «Канку»
2 Яців Вікторія (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
3 Денега Юлія (Вінницька область) – ВМФКК

U18 Юніори хлопці KATA
1 Анджейчак Марк (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
2 Кущак Маркіян (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
3 Березка Ігор (Львівська область) – СК «Канку»

 

U16 кадети хлопці -50 кг
1 Добрянський Кіріл (Київська область) – СК «Самурай»
2 Хавченко Денис (Полтавська область) – ДККК ім. О.Кріптова
3 Клецов Кирило (м. Київ) – КМФКК

U16 кадети хлопці 50-55 кг
1 Качалай Сергій (Волинська область) – СК «Оямас»
2 Беззубяк Євген (Львівська область) – СК «Канку»
3 Кармазін Георгій (Київська область) – СК «Спартанець»

U16 кадети хлопці 55-60 кг
1 Матрохін Сергій (Хмельницька область) – ХОФКК
2 Денега Андрій (Львівська область) – СК «Канку»
3 Кочуменко Іван (Вінницька область) – ВМФКК

U16 кадети хлопці 60-65 кг
1 Науменко Єгор (Полтавська область) – ДККК ім. О.Кріптова
2 Гай Ростислав (Київська область) – СК «Санчін»
3 Брусенко Павло (Миколаївська область) – МОАКК

U16 кадети хлопці 65-70 кг
1 Дивляш Артем (Кіровоградська область) – СК «Спарта-17»
2 Біргер Марк (Львівська область) – СК «Канку»
3 Куліков Ігнат (Київська область) – ДЮСШ «Локомотив»

U16 кадети хлопці 70-75 кг
1 Мамєдов Гусейн (Одеська область) – СК «Ічігекі Доджо»
2 Сабадаш Тарас (Львівська область) – СК «Канку»
3 Фісун Арсеній (Полтавська область) – ПОАКК

U16 кадети хлопці +75 кг
1 Палій Остап (Львівська область) – СК «Канку»
2 Головатий Олег (Тернопільська область) – ТОФКК м. Тернопіль
3 Василенко Євгеній (м. Київ) – СК «Файтер»

U16 кадети дівчата -50 кг
1 Жданюк Йордана (Львівська область) – СК «Канку»
2 Дробченко Тетяна (Полтавська область) – ДККК ім. О.Кріптова
3 Демчук Діана (Львівська область) – СК «Канку»

U16 кадети дівчата 50-55 кг
1 Кравчук Анна (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
2 Каткова Агата (Чернігівська область) – ЧОФКК
3 Оханевич Наталія (Львівська область) – ЛОФКК м. Жидачів

U16 кадети дівчата 55-60 кг
1 Данчук Лєна (Вінницька область) – ВМФКК
2 Порошина Ярослава (Київська область) – СК «Самурай»
3 Гнот Наталя (Львівська область) – СК «Канку»

U16 кадети дівчата 60-65 кг
1 Гаєвська Наталія (Львівська область) – ЛОФКК м. Буськ
2 Крюкова Соломія (Львівська область) – ЛОФКК м. Буськ
3 Смірнова Альона (Полтавська область) – ДККК ім. О.Кріптова

U16 кадети дівчата +65 кг
1 Пастух Діана (Львівська область) – ЛОФКК м. Ходорів
2 Гайдар Катерина (Кіровоградська область) – СК «Спарта-17»
3 Бенько Діана (Кіровоградська область) – СК «Спарта-17»

U16 кадети дівчата KATA
1 Кравчук Анна (Львівська область) – ЛОФКК м. Львів
2 Галімська Єлизавета (Кіровоградська область) – КОАКК
3 Демчук Діана (Львівська область) – СК «Канку»

U16 кадети хлопці KATA
1 Обертас Павло (Львівська область) – СК «Канку»
2 Денега Андрій (Львівська область) – СК «Канку»
3 Біргер Марк (Львівська область) – СК «Канку»

 

Поділитися:
  • 0
  • Пошук
  • Анонс подій
    Осінні збори професійної ліги KWU
    28/10/2021 - 31/10/2021 Софія, Болгарія
    Кубок України з кіокушин карате (IKO)
    29/10/2021 - 31/10/2021 Дніпро, Україна
    3-й чемпіонат світу KWF
    19/11/2021 - 20/11/2021 Краків, Польща
    Кубок Європи з кіокушинкай карате 2021 (WKO)
    04/12/2021 - 05/12/2021 Кедайняй, Литва
    4-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (WKB)
    10/12/2021 - 12/12/2021 Лежайськ, Польща
    Fullcontact Karate Prague Open 2022
    19/02/2022 - 19/02/2022 Прага, Чехія
    Першість Європи з кіокушин карате (KWU)
    01/04/2022 - 03/04/2022 Єреван, Арменія
    Чемпіонат Швейцарії – Swiss Open 2022 (WKO)
    28/05/2022 - 29/05/2022 Штанс, Швейцарія
    2й чемпіонат по фуллконтакт карате (EFKO)
    03/06/2022 - 03/06/2022 Ейлат, Ізраїль
    6-й чемпіонат Світу з кіокушин карате (IFK)
    04/06/2022 - 05/06/2022 Валенсія, Іспанія
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram