13-14 листопада 2021 року в м.Катовіце (Польща) пройшов 34-й ваговий чемпіонат Європи з кіокушин карате (IKO) серед чоловіків і жінок (The 34th European Weight Category Karate Championships).
Результати Чемпіонату Європи з кіокушин карате (IKO)
The 34th European Weight Category Karate Championships Results
Чоловіки
-60 кг
1 Kirill Psarev (Russia) – Кирило Псарєв (Росія)
2 Daniil Hrabovik (Belarus) – Данило Грабовик (Білорусь)
3 İsmet Durmus (Turkey)
4 Pawel Wolski (Poland)
-70 кг
1 Georgii Krutykh (Russia) – Георгій Крутих (Росія)
2 Askar Artemev (Russia) – Аскар Артем’єв (Росія)
3 Wiktor Kolaja (Poland)
4 Michal Kalmus (Poland)
-80 кг
1 Lasha Gabaraev (Russia) – Лаша Габараєв (Росія)
2 Grzegorz Kedzierski (Poland)
3 Artsem Urbanovich (Belarus)
4 Bogomil Kostov (Bulgaria)
-90 кг
1 Alejandro Navarro (Spain) – Алехандро Наварро (Іспанія)
2 Aleksei Fedoseev (Russia) – Олексій Федосєєв (Росія)
3 Nikita Butko (Russia) – Микита Бутко (Росія)
4 Mate Badar (Hungary)
+90 кг
1 Igor Zagainov (Russia) – Ігор Загайнов (Росія)
2 Danil Goriushkin (Russia) – Данило Горюшкін (Росія)
3 Patryk Sypien (Poland) – Патрік Сип’єн (Польща)
4 Filip Maksimowicz (Poland)
Жінки
-55 кг
1 Ekaterina Kozlova (Russia) – Катерина Козлова (Росія)
2 Daria Dobkowska Szefer (Poland)
3 Inna Velixar (Moldova) – Інна Веліксар (Молдова)
4 Natalia Konovalova (Russia) – Наталія Коновалова (Росія)
-65 кг
1 Kseniia Zasorina (Russia) – Ксенія Засоріна (Росія)
2 Uliana Grebenshchikova (Russia) – Уляна Гребенщикова (Росія)
3 Greta Szalai (Hungary)
4 Maryna Skamarokhova (Ukraine) – Марина Скамарохова (Україна)
+65 кг
1 Ekaterina Shcherbakova (Russia) – Катерина Щербакова (Росія)
2 Karolina Barylak (Poland)
3 Iuliia Markova (Russia) – Юлія Маркова (Росія)
4 Katarzyna Gajda (Poland)
Ката жінки
1 Regina Satvaldieva (Russia) – Регіна Сатвалдієва (Росія)
2 Katarzyna Daniluk (Poland)
3 Anastasiia Kovalenko (Russia) – Анастасія Коваленко (Росія)
Ката чоловіки
1 Ilia Belov (Russia) – Ілля Бєлов (Росія)
2 Jan Waniewski (Poland)
3 Aleksei Morozov (Russia) – Олексій Морозов (Росія)
Командне ката
1 Roman Parkhomenko, Andrei Chirkov, Regina Satvaldieva (Russia) – Роман Пархоменко, Андрій Чирков, Регіна Сатвалдієва (Росія)
2 Maryna Skamarokhova, Zaur Mamedov, Elnur Mamedov, Vytalii Korotkevych (Ukraine) – Марина Скамарохова, Заур Мамедов, Ельнур Мамедов, Віталій Короткевич (Україна)
3 Balazs Papai, Balazs Ordog, Leila Polak (Hungary)