UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати 7 Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед юніорів (IKO-1)

01/11/2013 264
26 жовтня 2013 року, в місті Катовіце (Польща) пройде 7 Чемпіонат Європи з кіокушин карате (IKO-1) серед юніорів – 7th European Junior Championships Kyokushin Karate.
Результати 7 Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед юніорів (IKO). Польща, 26 жовтня 2013р.
Куміте 12-13 років, хлопчики
-40 кг.
1 Sergiy Nikitenko UKRAINE – Сергій Нікітенко (Україна
2 Nikita Badaiev UKRAINE –  Микита Бадаєв (Україна)
3 Vadym Boiaryn UKRAINE – Вадим Боярин (Україна)
3 Andriy Vereschackiy UKRAINE – Андрій Верещацкій (Україна)
-50 кг.
1 Rustam Vaseev RUSSIA
2 Vladislav Amirov RUSSIA
3 Artem Khyzhynskyi UKRAINE – Артем Хижинський (Україна)
3 Andrzej Sadowski POLAND

+50 кг.
1 Dmytro Topchii UKRAINE – Топчій Дмитро (Україна)
2 Denys Kargin UKRAINE –  Каргін Денис (Україна)
3 Tomasz Stachacz POLAND
3 Jakub Poplawski POLAND

дівчинки, -50 кг.
1 Ilona Aratovska UKRAINE – Аратовская Ілона (Україна)
2 Tatiana Shevchuk RUSSIA
3 Agata Kandefer POLAND
3 Alisa Panfilova RUSSIA

дівчинки, +50 кг.
1 Sterescu Patricia Ioana ROMANIA
2 Katarzyna Ryniewicz POLAND
3 Kinga Mikielska POLAND
3 Wiktoria Tomaszewska GREAT BRITAIN

Ката, дівчатка, 12-13 років
1 Juvina Andreea Madalina ROMANIA
2 Ion Antonia Ioana ROMANIA
3 Tatiana Shevchuk RUSSIA

Ката, хлопчики, 12-13 років
1 Aleksandr Kharlamov RUSSIA
2 Dmitrii Vakhidov RUSSIA
3 Andriy Vereschackiy UKRAINE – Андрій Верещацкій (Україна)

Куміте, 14-15 років, хлопчики
– 50 кг.

1 Roman Parhomenko RUSSIA
2 Aleksandr Sergeev RUSSIA
3 Ivan Shkolyarenko UKRAINE – Школяренко Іван (Україна)
3 Vitalii Moroz UKRAINE – Мороз Віталій (Україна)

– 55 кг.
1 Aleksei Fedoseev RUSSIA
2 Ruslan Udovyk UKRAINE – Удовик Руслан (Україна)
3 Dmitrii Vorobev RUSSIA
3 Artur Polikarpov UKRAINE –  Полікарпов Артур (Україна)

– 60 кг.
1 Evgenii Glukhov RUSSIA
2 Vadim Tikhonov RUSSIA
3 Szymon Olpinski POLAND
3 Kacper Rogowski POLAND

– 65 кг.
1 Michal Koszycki POLAND
2 Kamill Manafov RUSSIA
3 Evhenii Lesnikov UKRAINE – Лесніков Євген (Україна)
3 Mykyta Fortuna UKRAINE – Фортуна Микита (Україна)

– 70 кг.
1 Vladimir Petrov RUSSIA
2 Mateusz Rutyna POLAND
3 Sergiy Zhydko UKRAINE – Жидко Сергій (Україна)
3 Vladyslav Gerko UKRAINE – Герко Владислав (Україна)

+ 70 кг.
1 Anton Guliaev RUSSIA
2 Anatolii Chursin RUSSIA
3 Mikolaj Radgowski POLAND
3 Jerzy Pryga POLAND

дівчинки
– 50 кг.
1 Michalina Chrobot POLAND
2 Anna Wiatrowska POLAND
3 Sabina Dauletova RUSSIA
3 Angelika Krzysztoforska POLAND
– 55 кг.
1 Shainez El Haimour FRANCE
2 Alexandra Razumnikova RUSSIA
3 Yuliia Kozlova UKRAINE – Козлова Юлія (Україна)
3 Anastasiia Shvetsova RUSSIA+ 55 кг.
1 Nuria Sanchez SPAIN
2 Klaudia Czarnecka POLAND
3 Sofia Zavgorodnia UKRAINE – Завгородня Софія (Україна)
3 Elizaveta Kochkina RUSSIA

Ката, дівчинки, 14-15 років
1 Ekaterina Kostiaeva RUSSIA
2 Eva Martinez SPAIN
3 Aleksandra Tarnas POLANDКата, мальчики, 14-15 лет
1 Aleksandr Borodin RUSSIA
2 Gavrila Florin Vlad ROMANIA
3 Artem Eliseev RUSSIA
Куміте, хлопчики, 16-17 років
– 60 кг.
1 Egor Vorobev RUSSIA
2 Alisher Karmenov KAZAKHSTAN
3 Adam Kawka POLAND
3 Martin Doka HUNGARY
– 65 кг.
1 Vadim Podanev RUSSIA
2 Pavel Sidorov RUSSIA
3 Nurlykhan Sadvokassov KAZAKHSTAN
3 Vito Michael Brigandi ITALY– 70 кг.
1 Tokhirzhon Tillaev RUSSIA
2 Nemanja Pantic SERBIA
3 Maciej Jeziorowski POLAND
3 Emil Kasymov UKRAINE – Касимов Еміль (Україна)

– 75 кг.
1 Nikita Galushin RUSSIA
2 Aleksei Trefilov RUSSIA
3 Ivan Tejero SPAIN
3 Juvina Gabriel Ionut ROMANIA

– 80 кг.
2 Nikita Zaynulin RUSSIA
3 Denis Nesterenko RUSSIA
1 Dmytro Shevchenko UKRAINE – Шевченко Дмитро (Україна)
3 Muhammed Talha Sabanuc GERMANY

+ 80 кг.
1 Anton Kling RUSSIA
2 Ivan Aksenenko RUSSIA
3 Borys Bulyskeriia UKRAINE – Булескерія Борис (Україна)
3 Andriy Mezhenskyy UKRAINE – Меженський Андрій (Україна)

 

Дівчинки

– 50 кг.
1 Karolina Mroczkowska POLAND
2 Viktoriya Lebedeva RUSSIA
3 Dinara Kalimulina RUSSIA
3 Dorottya Kovacs HUNGARY
– 55 кг.
1 Yulia Malinina RUSSIA
3 Izabela Dec POLAND
2 Justyna Jasiukiewicz POLAND
3 Maja Górnicka POLAND– 60 кг.
1 Uliana Molodykh RUSSIA
2 Maryna Skamarokhova UKRAINE – Марина Скамарохова (Україна)
3 Patrycja Kogutowicz POLAND
3 Agnieszka Kulczycka POLAND

+ 60 кг.
1 Marianna Krashakova RUSSIA
2 Krystyna Szkodowska POLAND
3 Nikola Spalova CZECH REPUBLIC
3 Ophelie Houivet FRANCE

Ката, дівчинки 16-17 років
1 Laia Diaz SPAIN
2 Angelina Sverdlova RUSSIA
3 Karolina Mroczkowska POLAND
Ката, хлопчики 16-17 років
1 Belov Ulin Russia
2 Aleksei Egovtcev RUSSIA
3 Vito Michael Brigandi ITALY
Поділитися:
  • 0
Tags: IKO
  • Пошук
  • Анонс подій
    6-й Кубок світу IKO Matsushima
    26/09/2020 - 27/09/2020 Балі, Індонезія
    10-й чемпіонат Німеччини “German Open” (IKO)
    03/10/2020 - 03/10/2020 Хильден, Німеччина
    Чемпіонат України з кіокушин карате (IFK)
    03/10/2020 - 03/10/2020 Вишгород, Україна
    Міжнародний семінар Професійної Ліги KWU
    16/10/2020 - 18/10/2020 Варна, Болгарія
    Семінар з Канчо Хацуо Рояма в Польщі
    23/10/2020 - 25/10/2020 Кальварія-Зебжидовська, Польща
    Чемпіонат Швейцарії – Swiss Open 2020 (WKO)
    24/10/2020 - 25/10/2020 Штанс, Швейцарія
    7-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IFK)
    05/11/2020 - 09/11/2020 Стамбул, Турція
    19-й абсолютний чемпіонат і Кубок Європи (IKO)
    14/11/2020 - 15/11/2020 Катовіце, Польща
    IKO Matsushima Polish Open 2020
    21/11/2020 - 21/11/2020 Васількув, Польща
    3-й чемпіонат Європи і 7-ма першість світу KWU
    03/12/2020 - 06/12/2020 Варна, Болгарія
    3-й чемпионат мира KWF
    01/01/1970 - 31/10/2021 Краків, Польща
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram