UA
Надіслати новини
Надіслати новини
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати чемпіонату Європи з кіокушинкай карате 2019 (кадети та юніори)

28/06/2019 294

28 червня 2019р в Празі (Чехія) пройшов перший день чемпіонату Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед кадетів, юніорів та молоді – European Karate Championship (WKO ShinKyokushinkai).

У перший день пройшли змагання між кадетами та юніорами.

 

U16 дівчинки KATA
1 Zuzanna Pacek (Poland)
2 Mariana Chaban (Ukraine)
3 Denisa Dolha (Romania)
3 Anna Solyom (Hungary)

U16 хлопці KATA
1 Ihor Berezka (Ukraine)
2 Vasil Andonov (Bulgaria)
3 Joel Sabate vilardell (Andorra)
3 Piotr Węgliński (Poland)

юніорки KATA
1 Maja Dveri (Hungary)
2 Maria virtudes Estevan (Spain)
3 Ruta Vaicekauskaite (Lithuania)
3 Anastasiia Levko (Ukraine)

юніори KATA
1 Roman Kaminskyi (Ukraine)
2 Matas Sasnauskas (Lithuania)
3 Oleksandr Petrenko (Ukraine)
3 Aivaras Aleksandravičius (Lithuania)

U16 дівчинки -50кг
1 Auguste Lankelyte (Lithuania)
2 Veronika Chornooka (Ukraine)
3 Daria Lagno (Ukraine)
3 Paulina Kriauzaite (Lithuania)

U16 дівчинки50-55кг
1 Milena Belimov (Germany)
2 Kateryna Hurina (Ukraine)
3 Sabina Barkauskaite (Lithuania)
3 Ajandek Fandak (Hungary)

U16 дівчинки 55-60кг
1 Kira Treba-kovacs (Hungary)
2 Anna Solyom (Hungary)
3 Olha Prodyus (Ukraine)
3 Ketrin Zavoiko (Ukraine)

U16 дівчинкии 60-65кг
1 Vakare Bagdonaite (Lithuania)
2 Csenge Kerezsi (Hungary)
3 Wiktoria Niemczyk (Poland)
3 Adrienn Besenyei (Hungary)

U16 дівчинки +65кг
1 Marija Sekunda (Lithuania)
2 Sara Makk (Hungary)
3 Henrietta Gergely (Hungary)
3 Kornelija Klastaitytė (Lithuania)

U16 хлопці -50кг
1 Ivan Ivanov (Bulgaria)
2 Dominik Jerko (Hungary)
3 Ivan Derevianko (Ukraine)
3 Taras Levchyshyn (Ukraine)

U16 хлопці 50-55кг
1 Mateusz Dyniewicz (Poland)
2 Vilius Ogaras (Lithuania)
3 Raul Nemeth (Hungary)
3 Claudiu Pop (Romania)

U16 хлопці 55-60кг
1 Viacheslav Zaslavets (Ukraine)
2 Ivan Chobanov (Bulgaria)
3 Elijus Kucinskas (Lithuania)
3 Laszlo matyas Kiss (Hungary)

U16 хлопці 60-65кг
1 Shota Shubitidze (Georgia)
2 Gvidas Rimkus (Lithuania)
3 Aron Feher (Hungary)
3 Piotr Weglinski (Poland)

U16 хлопці 65-70кг
1 Erik Gumenyj (Lithuania)
2 Barnabas Csibra (Hungary)
3 Alexandre Gasco (Spain)
3 Pawel Czubaj (Poland)

U16 хлопці 70-75кг
1 Andras Miko (Hungary)
2 Gabrielius Salyga (Lithuania)
3 Vasil Andonov (Bulgaria)
3 Arnoldas Zvinklys (Lithuania)

U16 хлопці+75кг
1 Davit Mskhaladze (Georgia)
2 Lukas Neimantas (Lithuania)
3 Andrii Siryk (Ukraine)
3 Patrik Dainovskij (Lithuania)

юніорки -50кг
1 Brigita Svinkunaite (Lithuania)
2 Anastasiia Levko (Ukraine)
3 Aleksandra Kula (Poland)
3 Csenge Kerekgyarto (Hungary)

юніорки 50-55кг
1 Darija Adomaityte (Lithuania)
2 Lili Litvak (Hungary)
3 Liza Szabo (Hungary)
3 Aleksandra Rybacka (Poland)

юніорки 55-60кг
1 Maria virtudes Estevan (Spain)
2 Vanda Devenyi (Hungary)
3 Daria Banasiak (Poland)
3 Oana Pavel (Romania)

юніорки 60-65кг
1 Reka Kerekes (Hungary)
2 Kornelija Jankantaite (Lithuania)
3 Iryna Kozachkovska (Ukraine)
3 Guoda Pakalniskyte (Lithuania)

юніорки +65кг
1 Julija Balciute (Lithuania)
2 Lisa Sander suhl (Denmark)
3 Tiara Straubinger (Hungary)
3 Kamila Szikszai (Romania)

юніори -60кг
1 Samuel Szalai (Hungary)
2 Roman Kaminskyi (Ukraine)
3 Jeyhun Samadov (Azerbaijan)
3 Turan Gasimov (Azerbaijan)

юніори 60-65кг
1 Norbert Tanaszi (Romania)
2 Kacper Tyburski (Poland)
3 Bendeguz Szajka (Hungary)
3 Alexandru Uta (Romania)

юніори 65-70кг
1 Milan Moczo (Hungary)
2 Fatih Faik (Bulgaria)
3 Andrii Morozov (Ukraine)
3 Ivan Ivanov (Bulgaria)

юніори 70-75кг
1 Lasha Babuadze (Georgia)
2 Gediminas Cvykas (Lithuania)
3 Laszlo erik Lendvai (Hungary)
3 Yurii Kupyn (Ukraine)

юніори 75-80кг
1 Noel Nikolov (Bulgaria)
2 Justs Grislitis (Latvia)
3 Joel Hochuli (Switzerland)
3 Milosz Adamczyk (Poland)

юніори +80кг
1 Vladyslav Bondar (Ukraine)
2 Kaloyan Tashev (Bulgaria)
3 Adam Markovics (Slovakia)
3 Serhii Chekhovych (Ukraine)

 

Поділитися:
  • 0
Комментарии для сайта Cackle
  • Пошук
  • Анонс подій
    Відкритий чемпіонат Чернігівської області з кіокусін KWF
    23/11/2019 - 23/11/2019 Чернігівська область, м. Носівка, вул. Шевченка, буд. 1-Б, (ДЮСШ)
    Командний чемпіонат “The Dream Cup World” (WKO)
    28/11/2019 - 02/12/2019 Будапешт, Угорщина
    4-й чемпіонат Світу KWU по кіокусінкай
    07/12/2019 - 08/12/2019 Нур-Султан, Казахстан
    1-й чемпіонат Європи з фуллконтакт карате (WFKO)
    18/01/2020 - 19/01/2020 Антверпен, Бельгія
    7-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IFK)
    26/03/2020 - 30/03/2020 Стамбул, Турція
    Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO)
    04/04/2020 - 05/04/2020 Тбілісі, Грузія
    2-й відкритий чемпіонат Іспанії – WKB Spanish Open 2020
    18/04/2020 - 18/04/2020 Сабадель, Іспанія
    23-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (Rengokai)
    23/05/2020 - 23/05/2020 Барселона, Іспанія
    Міжнародний семінар за участю Канчо Хацуо Рояма
    30/05/2020 - 01/06/2020 Кальдес-д'Естрак, Іспанія
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram
  • UKR.NET – найсвіжіші новини