UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати чемпіонату Європи з кіокушинкай карате 2019 (кадети та юніори)

28/06/2019 601

28 червня 2019р в Празі (Чехія) пройшов перший день чемпіонату Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед кадетів, юніорів та молоді – European Karate Championship (WKO ShinKyokushinkai).

У перший день пройшли змагання між кадетами та юніорами.

 

U16 дівчинки KATA
1 Zuzanna Pacek (Poland)
2 Mariana Chaban (Ukraine)
3 Denisa Dolha (Romania)
3 Anna Solyom (Hungary)

U16 хлопці KATA
1 Ihor Berezka (Ukraine)
2 Vasil Andonov (Bulgaria)
3 Joel Sabate vilardell (Andorra)
3 Piotr Węgliński (Poland)

юніорки KATA
1 Maja Dveri (Hungary)
2 Maria virtudes Estevan (Spain)
3 Ruta Vaicekauskaite (Lithuania)
3 Anastasiia Levko (Ukraine)

юніори KATA
1 Roman Kaminskyi (Ukraine)
2 Matas Sasnauskas (Lithuania)
3 Oleksandr Petrenko (Ukraine)
3 Aivaras Aleksandravičius (Lithuania)

U16 дівчинки -50кг
1 Auguste Lankelyte (Lithuania)
2 Veronika Chornooka (Ukraine)
3 Daria Lagno (Ukraine)
3 Paulina Kriauzaite (Lithuania)

U16 дівчинки50-55кг
1 Milena Belimov (Germany)
2 Kateryna Hurina (Ukraine)
3 Sabina Barkauskaite (Lithuania)
3 Ajandek Fandak (Hungary)

U16 дівчинки 55-60кг
1 Kira Treba-kovacs (Hungary)
2 Anna Solyom (Hungary)
3 Olha Prodyus (Ukraine)
3 Ketrin Zavoiko (Ukraine)

U16 дівчинкии 60-65кг
1 Vakare Bagdonaite (Lithuania)
2 Csenge Kerezsi (Hungary)
3 Wiktoria Niemczyk (Poland)
3 Adrienn Besenyei (Hungary)

U16 дівчинки +65кг
1 Marija Sekunda (Lithuania)
2 Sara Makk (Hungary)
3 Henrietta Gergely (Hungary)
3 Kornelija Klastaitytė (Lithuania)

U16 хлопці -50кг
1 Ivan Ivanov (Bulgaria)
2 Dominik Jerko (Hungary)
3 Ivan Derevianko (Ukraine)
3 Taras Levchyshyn (Ukraine)

U16 хлопці 50-55кг
1 Mateusz Dyniewicz (Poland)
2 Vilius Ogaras (Lithuania)
3 Raul Nemeth (Hungary)
3 Claudiu Pop (Romania)

U16 хлопці 55-60кг
1 Viacheslav Zaslavets (Ukraine)
2 Ivan Chobanov (Bulgaria)
3 Elijus Kucinskas (Lithuania)
3 Laszlo matyas Kiss (Hungary)

U16 хлопці 60-65кг
1 Shota Shubitidze (Georgia)
2 Gvidas Rimkus (Lithuania)
3 Aron Feher (Hungary)
3 Piotr Weglinski (Poland)

U16 хлопці 65-70кг
1 Erik Gumenyj (Lithuania)
2 Barnabas Csibra (Hungary)
3 Alexandre Gasco (Spain)
3 Pawel Czubaj (Poland)

U16 хлопці 70-75кг
1 Andras Miko (Hungary)
2 Gabrielius Salyga (Lithuania)
3 Vasil Andonov (Bulgaria)
3 Arnoldas Zvinklys (Lithuania)

U16 хлопці+75кг
1 Davit Mskhaladze (Georgia)
2 Lukas Neimantas (Lithuania)
3 Andrii Siryk (Ukraine)
3 Patrik Dainovskij (Lithuania)

юніорки -50кг
1 Brigita Svinkunaite (Lithuania)
2 Anastasiia Levko (Ukraine)
3 Aleksandra Kula (Poland)
3 Csenge Kerekgyarto (Hungary)

юніорки 50-55кг
1 Darija Adomaityte (Lithuania)
2 Lili Litvak (Hungary)
3 Liza Szabo (Hungary)
3 Aleksandra Rybacka (Poland)

юніорки 55-60кг
1 Maria virtudes Estevan (Spain)
2 Vanda Devenyi (Hungary)
3 Daria Banasiak (Poland)
3 Oana Pavel (Romania)

юніорки 60-65кг
1 Reka Kerekes (Hungary)
2 Kornelija Jankantaite (Lithuania)
3 Iryna Kozachkovska (Ukraine)
3 Guoda Pakalniskyte (Lithuania)

юніорки +65кг
1 Julija Balciute (Lithuania)
2 Lisa Sander suhl (Denmark)
3 Tiara Straubinger (Hungary)
3 Kamila Szikszai (Romania)

юніори -60кг
1 Samuel Szalai (Hungary)
2 Roman Kaminskyi (Ukraine)
3 Jeyhun Samadov (Azerbaijan)
3 Turan Gasimov (Azerbaijan)

юніори 60-65кг
1 Norbert Tanaszi (Romania)
2 Kacper Tyburski (Poland)
3 Bendeguz Szajka (Hungary)
3 Alexandru Uta (Romania)

юніори 65-70кг
1 Milan Moczo (Hungary)
2 Fatih Faik (Bulgaria)
3 Andrii Morozov (Ukraine)
3 Ivan Ivanov (Bulgaria)

юніори 70-75кг
1 Lasha Babuadze (Georgia)
2 Gediminas Cvykas (Lithuania)
3 Laszlo erik Lendvai (Hungary)
3 Yurii Kupyn (Ukraine)

юніори 75-80кг
1 Noel Nikolov (Bulgaria)
2 Justs Grislitis (Latvia)
3 Joel Hochuli (Switzerland)
3 Milosz Adamczyk (Poland)

юніори +80кг
1 Vladyslav Bondar (Ukraine)
2 Kaloyan Tashev (Bulgaria)
3 Adam Markovics (Slovakia)
3 Serhii Chekhovych (Ukraine)

 

Поділитися:
  • 0
  • Пошук
  • Анонс подій
    Збори Київської Обласної федерації WKB
    10/08/2020 - 17/08/2020 Фастів, Україна
    3-й літній табір фуллконтакт карате (EFKO)
    21/08/2020 - 23/08/2020 Сібіу, Румунія
    Куміте-семінар Валерія Димитрова
    12/09/2020 - 13/09/2020 Пловдив, Болгарія
    Міжнародний турнір “Belarus Open Cup” (IKO)
    19/09/2020 - 20/09/2020 Мінськ, Білорусь
    Відкритий Кубок України з кіокушин карате (WKB)
    20/09/2020 - 20/09/2020 Запоріжжя, Україна
    6-й Кубок світу IKO Matsushima
    26/09/2020 - 27/09/2020 Балі, Індонезія
    10-й чемпіонат Німеччини “German Open” (IKO)
    03/10/2020 - 03/10/2020 Хильден, Німеччина
    Семінар з Канчо Хацуо Рояма в Польщі
    23/10/2020 - 25/10/2020 Кальварія-Зебжидовська, Польща
    Чемпіонат Швейцарії – Swiss Open 2020 (WKO)
    24/10/2020 - 25/10/2020 Штанс, Швейцарія
    3-й чемпионат мира KWF
    30/10/2020 - 31/10/2020 Краків, Польща
    7-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IFK)
    05/11/2020 - 09/11/2020 Стамбул, Турція
    19-й абсолютний чемпіонат і Кубок Європи (IKO)
    14/11/2020 - 15/11/2020 Катовіце, Польща
    IKO Matsushima Polish Open 2020
    21/11/2020 - 21/11/2020 Васількув, Польща
    3-й чемпіонат Європи і 7-ма першість світу KWU
    03/12/2020 - 06/12/2020 Варна, Болгарія
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram