UA
Надіслати новини
Надіслати новини
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати чемпіонату Європи з “куміте” серед дітей та юніорів (IKO)

19/05/2019 142

19 травня 2019р, в м.Вроцлав (Польща) пройшов чемпіонат Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків та юніорів в розділі “куміте” – European Juniors Karate Championships 2019.

Результати чемпіонату Європи з “куміте” серед дітей та юніорів – 2019

Хлопці 10-11 лет -35кг
1. Nikita Yurenko (UKRAINE)
2. Nikita Egorov (MOLDOVA)
3. Artem Shulha (UKRAINE)
3. Timur Shundel (UKRAINE)

Хлопці 10-11 лет -40кг
1. Taxir Aslanov (UKRAINE)
2. Serhii Chyzhyk (BULGARIA)
3. Adrian Barath (HUNGARY)
3. Jakub Furga (POLAND)

Хлопці 10-11 лет -45кг
1. David Chikovani (RUSSIA)
2. Vitalii Bogdanov (RUSSIA)
3. Arshia Sarrafan Chaharsoughi (IRAN)
3. Volodymyr Ivanchenko (UKRAINE)

Хлопці 10-11 лет +45кг
1. Frol Dobrovolskii (RUSSIA)
2. Michał Ciołek (POLAND)
3. Kordian Matyja (POLAND)
3. Marc Fuiorea (ROMANIA)

Дівчата 10-11 лет -35кг
1. Aleksandra Kolomeetc (RUSSIA)
2. Kinga Kalisiewicz (POLAND)
3. Izabela Mielech (POLAND)
3. Aleksandra Jaszczuk (POLAND)

Дівчата 10-11 лет -40кг
1. Boglarka Barabas (HUNGARY)
2. Raya Stancheva (BULGARIA)
3. Elizaveta Misyurenko (UKRAINE)
3. Kseniia Maiboroda (UKRAINE)

Дівчата 10-11 лет +40кг
1. Varvara Lunina (RUSSIA)
2. Veronika Pochapska (UKRAINE)
3. Natalia Uziel (POLAND)
3. Weronika Chmielewska (POLAND)

Хлопці 12-13 лет -40кг
1. Vladislav Zasypkin (RUSSIA)
2. Timur Semenov (RUSSIA)
3. Mateusz Choromanski (POLAND)
3. Daniil Yrmolenko (UKRAINE)

Хлопці 12-13 лет -45кг
1. Bogdan Sudarushkin (RUSSIA)
2. Ian Kolbunov (RUSSIA)
3. Artem Kovtun (UKRAINE)
3. Aleksander Olszewski (POLAND)

Хлопці 12-13 лет -50кг
1. Daniil Denisov (RUSSIA)
2. Daniil Taran (UKRAINE)
3. Yhor Rezko (BELARUS)
3. Aleks Łączak (POLAND)

Дівчата 12-13 лет +50кг
1. Kliment Tkach (RUSSIA)
2. Piotr Waszkiewicz (POLAND)
3. Milosz Pniewski (POLAND)
3. Krzysztof Bracki (POLAND)

Дівчата 12-13 лет -40кг
1. Aleksandra Krainova (RUSSIA)
2. Faten Sheikkhou (RUSSIA)
3. Kateryna Cherepko (UKRAINE)
3. Maja Than Csernik (HUNGARY)

Дівчата 12-13 лет -45кг
1. Aleksandra Mincewicz (POLAND)
2. Sofia Kabanova (RUSSIA)
3. Julita Sek (POLAND)
3. Zuzanna Lewczuk (POLAND)

Дівчата 12-13 лет +45кг
1. Anastasiia Kapkova (RUSSIA)
2. Valeriia Selevkina (UKRAINE)
3. Svitlana Ivanova (UKRAINE)
3. Wiktoria Kasprzyk (POLAND)

Хлопці 14-15 лет -50кг
1. Kokov Artur (RUSSIA)
2. Maksym Svyrydenko (UKRAINE)
3. Semen Kolupaev (RUSSIA)
3. Vasyl Syrota (UKRAINE)

Хлопці 14-15 лет -55кг
1. Timur Chikovani (RUSSIA)
2. Nikita Sergeev (RUSSIA)
3. Pawel Konieczny (POLAND)
3. Mikolaj Krol (POLAND)

Хлопці 14-15 лет -60кг
1. Nikita Pozharitskiy (RUSSIA)
2. Bulat Isaev [ RUSSIA)
3. Platon Ivankiu (BELARUS)
3. Dzianis Chapurnoi (BELARUS)

Хлопці 14-15 лет -65кг
1. Eldar Madaev (RUSSIA)
2. Aleksei Lapin (RUSSIA)
3. Ivan Bashmakou (BELARUS)
3. Vadym Riabov (UKRAINE)

Хлопці 14-15 лет -70кг
1. Maksim Shcherbina (RUSSIA)
2. Albert Melikian (UKRAINE)
3. Daniil Golubev (RUSSIA)
3. Eduard Karpenko (UKRAINE)

Хлопці 14-15 лет +70кг
1. Konstantin Varnavskii (RUSSIA)
2. Zoltan Jaszberenyi (HUNGARY)
3. Mateusz Wojcik (POLAND)
3. Igor Kretek (POLAND)

Дівчата 14-15 лет -50кг
1. Sofiia Slavina (RUSSIA)
2. Olga Ovchinnikova (RUSSIA)
3. Martyna Grygo (POLAND)
3. Antonela Casian (MOLDOVA)

Дівчата 14-15 лет -55кг
1. Viktoriia Kim (RUSSIA)
2. Anca Maria Dicu (ROMANIA)
3. Maria Golik (UKRAINE)
3. Mariia Gerasimova (RUSSIA)

Дівчата 14-15 лет +55кг
1. Daria Romanenko (RUSSIA)
2. Ekaterina Kozyreva (RUSSIA)
3. Evelyn Dobosova (SLOVAKIA)
3. Maja Pietraszuk (POLAND)

Хлопці 16-17 лет -55кг
1. Andrei Dostovalov (RUSSIA)
2. Konrad Dolhun (POLAND)
3. Cetin Aksan (TURKEY)
3. Aleksandr Kharlamov (RUSSIA)

Хлопці 16-17 лет -60кг
1. Yunus Emre Demirci (TURKEY)
2. Petr Listopad (RUSSIA)
3. Narcis Florin Constantin (ROMANIA)
3. Kacper Cep (POLAND)

Хлопці 16-17 лет -65кг
1. Mikhail Denisov (RUSSIA)
2. Anton Khrenin (RUSSIA)
3. Dzianis Tukai (BELARUS)
3. Kajetan Bosowski (POLAND)

Хлопці 16-17 лет -70кг
1. Nikita Pegov (RUSSIA)
2. Rares Nicolae Popa (ROMANIA)
3. Alican Bay (URKEY)
3. Aleksandr Mustafaev (RUSSIA)

Хлопці 16-17 лет -75кг
1. Andrei Mironenko (RUSSIA)
2. Mahdi Khazaei (IRAN)
3. Lorant Berki (HUNGARY)
3. Dmitrii Ianchenia (RUSSIA)

Хлопці 16-17 лет +75кг
1. Konstantin Galiev (RUSSIA)
2. Maksymilian Penger (POLAND)
3. Ion Nicolae Filimon (ROMANIA)
3. Nolan Blatry (FRANCE)

Дівчата 16-17 лет -55кг
1. Kazarian Aleksandra (USSIA)
2. Irina Antoshkina (RUSSIA)
3. Kinga Kuklińska (POLAND)
3. Jagoda Linczowska (POLAND)

Дівчата 16-17 лет -60кг
1. Wiktoria Witkowska (POLAND)
2. Daria Vakhonina (RUSSIA)
3. Timea Paulovkin (HUNGARY)
3. Judith Soria (SPAIN)

Дівчата 16-17 лет +60кг
1. Greta Szalai (HUNGARY)
2. Marina Kirianova (RUSSIA)
3. Sofiia Diachek (UKRAINE)
3. Julia Koc (POLAND)

 

Поділитися:
  • 0
  • Пошук
  • Анонс подій
    All American Open 2019 – IKO
    22/06/2019 Нью-Йорк
    13-та міжнародна школа KWU “Камчия-2019”
    30/06/2019 - 07/07/2019 Камчия, Болгарія
    Професійна ліга KWU – The Cup of Senshi
    06/07/2019 Камчия, Болгарія
    Збори сенсея Джонатана Тінео – Rengokai
    19/07/2019 - 21/07/2019 Барселона, Іспанія
    Міжнародна літня школа WKB Іспанії
    19/07/2019 - 21/07/2019 Мурсія, Іспанія
    Абсолютний Кубок Оями – Kenbukai
    27/07/2019 Миколаїв
    30-я міжнародна школа “Скадовськ-2019”
    28/07/2019 - 04/08/2019 Скадовськ, Україна
    Кубок Європи серед дорослих – WKO
    29/08/2019 - 02/09/2019 Сольнок, Угорщина
    6-й Кубок Світу – Rengokai
    03/10/2019 - 07/10/2019 Росія, Москва
    Відкритий всеукраїнський турнір – WKO
    11/10/2019 - 13/10/2019 Ужгород
    7-й відкритий Кубок Молдови – IKO
    12/10/2019 Кишинів, Молдова
    33-й чемпіонат Європи – KWF
    18/10/2019 - 19/10/2019 Португалія
    Кубок Мира WKB
    19/10/2019 Сантьяго, Чилі
    Кубок Дружби – Kenbukai
    19/10/2019 Миколаїв
    Відкритий Кубок “СЕЙКЕН” – WKO
    25/10/2019 - 27/10/2019 Москва, Росія
    Чемпіонат України (2005-2010р.н.) – WKO
    01/11/2019 - 03/11/2019 Олександрія
    Кубок України серед дорослих – WKO
    01/11/2019 - 03/11/2019 Олександрія
    Всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів – WKO
    01/11/2019 - 03/11/2019 Олександрія
    12-й абсолютний чемпіонат світу – WKO
    06/11/2019 - 12/11/2019 Токіо, Японія
    2-й абсолютний чемпіонат Європи – WKB
    23/11/2019 - 24/11/2019 Дембіца, Польща
    Кубок Європи – IKO
    07/12/2019 - 08/12/2019 Мінськ, Білорусь
    18-й абсолютний чемпіонат Європи – IKO
    07/12/2019 - 08/12/2019 Мінськ, Білорусь
    4-й чемпіонат Світу KWU
    07/12/2019 - 08/12/2019 Нур-Султан, Казахстан
    Фінал Кубка України серед дорослих – 6-th Ukraine Fullcontact Karate Championship
    13/12/2019 - 15/12/2019 Бровари
    Відкритий Всеукраїнський турнір (2002-2005р.н.) – WKO
    13/12/2019 - 15/12/2019 Бровари
    Відкритий чемпіонат України серед ветеранів (куміте, ката) – WKO
    13/12/2019 - 15/12/2019 Бровари
    Чемпіонат Європи – WKO
    03/04/2020 - 04/04/2020 Тбілісі, Грузія
    1-й чемпіонат світу з Fullcontact karate
    2020 Трав Японія
    13-й чемпіонат Європи – Rengokai
    01/05/2020 Барселона, Іспанія
  • Реклама

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram
  • UKR.NET – найсвіжіші новини