8-9 грудня 2018 р в г.Варна (Болгарія) пройшов 2-й чемпіонат Європи KWU з кіокушин карате – KWU 2-nd Kyokushin European Championship.
Чоловіки
-60кг
1 Sergo Movsesyan (Georgia) – Серго Мовсесян (Грузія)
2 Dilyan Nikolov (Bulgaria)
3 Farid Kasumov (Russia) – Фарид Касумов (Росія)
3 Romualdas Auga (Lithuania)
-65кг
1. Artur Arushanyan (Armenia) – Артур Арушанян (Вірменія)
2. Andrei Zinchenko (Georgia) – Андрій Зінченко (Грузія)
3. Stiliyan Petkov (Bulgaria)
3. Viacheslav Lesnikov (Russia) – В’ячеслав Лісників (Росія)
-70кг
1. Daniel Cardoso Redondo (Spain)
2. Ivan Tumashev (Russia) – Іван Тумашев (Росія)
3. Ivan Komanov (Bulgaria)
3. Jevgenij Jurut (Lithuania)
-75кг
1. Artem Nazaretian (Russia) – Артем Назаретян (Росія)
2. Dimitar Dimitrov (Bulgaria)
3. Andrei Marmysh (Belarus)
3. Domas Sutkus (Lithuania)
-80кг
1. Aleksandr Drozd (Russia) – Олександр Дрозд (Росія)
2. Catalin Mocanu (Romania)
3. Tamas Popovics (Hungary)
3. Georgi Doychev (Bulgaria)
-85кг
1. Kristiyan Doychev (Bulgaria)
2. Gnel Aramyan (Russia) – Гнел Арамян (Росія)
3. Jonas Rosin (Sweden)
3. Justinas Kvietka (Lithuania)
-90кг
1. Artem Lialikov (Russia) – Артем Ляліков (Росія)
2. Hovhannes Sargsyan (Armenia)
3. Jesse james Anglada lopez (Spain)
3. Dominykas Juskevicius (Lithuania)
-95кг
1. Jean-Paul Jacquot (France)
2. Levente Magyar (Hungary)
3. Georgi Ivanov (Bulgaria)
3. Dmitrii Solovev (Russia) – Дмитро Соловйов (Росія)
+95кг
1. Lasha Kamarauli (Georgia)
2. Mate David (Hungary)
3. Hristo Georgiev (Bulgaria)
3. Denis Morozevich (Russia) – Денис Морозевич (Росія)
Жінки
-50кг
1. Hayley-Beth Rowlands (Great Britain)
2. Rafaela evangelia Tsakiri (Greece)
3. Anna Kuznetsova (Russia) – Анна Кузнецова (Росія)
3. Leire Valor monterroso (Spain)
-55кг
1. Anastasia Kosianova (Russia) – Анастасія Косьянова (Росія)
2. Teona Gazdeliani (Spain)
3. Iuliia Lemikh (Austria)
3. Kata Dezso (Hungary)
-60кг
1. Inga Mikstaite (Lithuania)
2. Ekaterina Shemina (Russia) – Катерина Шемина (Росія)
3. Krasimira Mireva (Bulgaria)
3. Emma Markwell (Great Britain)
-65кг
1. Marta Lubos (Poland) – Марта Любос (Польща)
2. Aneta Meskauskiene (Ireland)
3. Lyubomira Nikolova (Bulgaria)
3. Alexandra Pecinka (Austria)
-70кг
1. Rima Lisinskaite (Lithuania)
2. Svetlana Tuchkova (Russia) – Світлана Тучкова (Росія)
3. Irene Jensen Skjelfjord (Norway)
3. Csenge Toth (Hungary)
+70кг
1. Diana Balsyte (Lithuania)
2. Aleksandra Karpuk (Poland)
3. Maria Papadopoulou (Greece)
3. Valeria Kolesnikova (Russia) – Валерія Колесникова (Росія)
Ветерани чоловіки
40-44 років, абсолютна категорія
1 Dmitry Malyshev, Russia
2 Alexey Demanov, Germany
3 Hayk Misakyan, Armenia
3 Siarhei Krotau, Belarus
+45 років, абсолютна категорія
1 Sergei Mikhalin, Russia
2 Alexandr Moiseev, Russia
3 Michal Tarasiewicz, Poland
3 Sergej Ritter, Germany
Воля до перемоги
Milen Petrov (Bulgaria)
Teona Gazdeliani (Spain)
Artur Arushanyan (Armenia)
Краща техніка
Sergei Mikhalin (Russia)
Hayley-Beth Rowlands (Great Britain)
Kristiyan Doychev (Bulgaria)