UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

KWU World Cup Varna 2019 – поєдинки важковаговиків U21

27/04/2020 67

 

Поєдинки чоловіків важковаговиків (U21) на “Кубку Світу Варна 2019” (KWU).

“Кубок Світу Варна” (KWU) серед юніорів та кадетів в розділі «куміте» – KWU World Cup Varna пройшов 2 липня 2019 р в спортивному залі спортивно-оздоровчому комплексі Камчия (Варна).

 

Результаты KWU World Cup Varna 2019

Фінальні пульки

KWU-World-Cup-VARNA-2019.pdf [476.4 Kb] (завантажень: 1)

 

U21, -75 кг

1/8

Максим Макаревич (Україна) – Еміль Казарян (Вірменія)

 

1/4

Нурдавлет Елемесов (Казахстан) – Віталій Болотов (Росія)

Артем Хмелінський (Україна) – Атанас Спиртов (Болгарія)

Рамін Акберов (Росія) – Олександр Тронягін (Казахстан)

Нікола Кючук (Болгарія) – Максим Макаревич (Україна)

 

1/2

Віталій Болотов (Росія) – Атанас Спиртов (Болгарія)

Олександр Тронягін (Казахстан) – Нікола Кючуков (Болгарія)

 

Фінал: Віталій Болотов (Росія) – Олександр Тронягін (Казахстан)

 

 

U21, -80 кг

1/8 

Ільдар Шарифуллин (Казахстан) – Gergely Fekete (Угорщина)

 

1/4

Дархан Манатбек (Казахстан) – Микола Емилов (Болгарія)

Магомед Саїдов (Росія) – Грачья Карапетян (Вірменія)

Суінбай Ажен (Казахстан) – Taner Ercan (Туреччина)

Вадим Болотов (Росія) – Ільдар Шарифуллин (Казахстан)

 

1/2

Дархан Манатбек (Казахстан) – Магомед Саїдов (Росія)

Суінбай Ажен (Казахстан) – Вадим Болотов (Росія)

 

Фінал: Дархан Манатбек (Казахстан) – Вадим Болотов (Росія)

 

 

U21, -85 кг

 

1/4

Лачезар Палачоров (Болгарія) – Yasin yılmaz Yildirim (Туреччина)

Сергій Безруков (Росія) – Денис Бєлих (Україна)

Вилин Леков (Болгарія) – Жандос Айтбаєв (Казахстан)

 

1/2

Карен Акопян (Росія) – Yasin yılmaz Yildirim (Туреччина)

Сергій Безруков (Росія) – Жандос Айтбаєв (Казахстан)

 

Фінал: Карен Акопян (Росія) – Сергій Безруков (Росія)

 

 

U21, +85 кг

1/8

Сергій Кірюхін (Україна) – Микита Гарас (Казахстан)

Васил Димитров (Болгарія) – Саргис Карапетян (Вірменія)

 

1/4

Олександр Грачов (Росія) – Радостін Ангелов (Болгарія)

Данило Єрмаков (Росія) – Микита Гарас (Казахстан)

Руслан Самедов (Росія) – Ilyas dogukan Altun (Туреччина)

Ehsan Pirbabi (Іран) – Васил Димитров (Болгарія)

 

1/2

Олександр Грачов (Росія) – Микита Гарас (Казахстан)

Руслан Самедов (Росія) – Васил Димитров (Болгарія)

 

Фінал:Олександр Грачов (Росія) – Руслан Самедов (Росія)

 

 

Поділитися:
  • 0
  • Пошук
  • Анонс подій
    Міжнародний семінар за участю Канчо Хацуо Рояма
    30/05/2020 - 01/06/2020 Кальдес-д'Естрак, Іспанія
    Чемпіонат Угорщини – The 10th Tadashii Cup (IKO)
    06/06/2020 - 06/06/2020 Киштелек, Угорщина
    Літні збори World Kyokushin kaikan в Чехії
    17/06/2020 - 21/06/2020 Пршіховіце, Чехія
    Літній табір Джонатана Тінео 2020
    17/07/2020 - 19/07/2020 Барселона, Іспанія
    Збори за участю Таріела Николєїшвілі
    23/07/2020 - 26/07/2020 Мартфю, Угорщина
    3-й літній табір фуллконтакт карате (EFKO)
    21/08/2020 - 23/08/2020 Сібіу, Румунія
    7-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IFK)
    02/09/2020 - 06/09/2020 Стамбул, Турція
    6-й Кубок світу IKO Matsushima
    26/09/2020 - 27/09/2020 Балі, Індонезія
    Семінар з Канчо Хацуо Рояма в Польщі
    23/10/2020 - 25/10/2020 Кальварія-Зебжидовська, Польща
    Чемпіонат Швейцарії – Swiss Open 2020 (WKO)
    24/10/2020 - 25/10/2020 Штанс, Швейцарія
    3-й чемпионат мира KWF
    30/10/2020 - 31/10/2020 Краків, Польща
    19-й абсолютний чемпіонат і Кубок Європи (IKO)
    14/11/2020 - 15/11/2020 Катовіце, Польща
    3-й чемпіонат Європи і 7-ма першість світу KWU
    03/12/2020 - 06/12/2020 Варна, Болгарія
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram