UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Результати 33-го чемпіонату Європи з кіокушин карате (KWF)

29/10/2019 253

18-19 жовтня 2019 в г.Віла-ду-Конді (Португалія) пройшов 33-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (KWF) серед юнаків, юніорів та дорослих в розділі “куміте” і “ката” – The 33rd European Kyokushin Karate Championships.

 

Результати 33-го чемпіонату Європи з кіокушин карате (KWF)

Ката жінки
1 Prades Beatriz (Іспанія)
2 Prieto Herrerias Sara (Іспанія)
3 Karpuk Aleksandra (Польща)

Ката чоловіки
1 Lamas Jon (Іспанія)
2 Betolaza Jon (Іспанія)
3 Gimeno Daniel (Іспанія)
4 Jakubowski Michal (Польща)

Ветерани (+35 років) абсолютка
1 Pellicer Lagardera Eloy (Іспанія)
2 Неганов Сергей (Росія)
3 Kudyk Dariusz (Польща)
3 Gibowski Tomasz (Польща)

чоловіки -70 кг
1 Арушанян Артур (Вірменія)
2 Shen Berkdzan (Болгарія)
3 Zotev Nikolay (Болгарія)
3 Andreev Andrey (Болгарія)

чоловіки -75 кг
1 Казарян Эмиль (Вірменія)
2 Olah Vladan (Чехія)
3 Pawlowicz Jakub (Польща)
3 Escribano Carlos (Іспанія)

чоловіки -80 кг
1 Doychev Georgi (Болгарія)
2 Everitz Dinish (Нідерланди)
3 Берестнев Дмитрий (Росія)
3 Юлдасов Нурлан (Казахстан)

чоловіки -90 кг
1 Дойчев Кристиан (Болгарія)
2 Ledos Pierrick (Франція)
3 Mastaj Kamil (Польща)
3 Payet Clement (Франція)

чоловіки +90 кг
1 Georgiev Hristo (Болгарія)
2 Miladinov Yordan (Болгарія)
3 Thiancourt Roberto (Франція)
3 Naerland Eivind (Норвегія)

жінки -55 кг
1 Kamara Mariana (Ліван)
2 Lesniewska Aleksandra (Польща)
3 Костова Ия (Болгарія)
3 Mircheva Gabriela (Болгарія)

жінки -60 кг
1 Bickel Valence (Нідерланди)
2 Lozanova Valeriya (Болгарія)
3 Lyubenova Mariela (Болгарія)

жінки -65 кг
1 Cantero Diana (Іспанія)
2 Swiatkowska Anna (Польща)
3 Notele Elise (Бельгія)
3 Marques Patricia (Португалія)

жінки +65 кг
1 Ramselaar Roxanne (Нідерланди)
2 Karpuk Aleksandra (Польща)
3 Regent Katarzyna (Польща)
3 Tracz Ewa (Польща)

18-21 років, чоловіки -70 кг
1 Куантыров Рустам (Казахстан)
2 Madinabeitia Aitor (Іспанія)
3 Marmurowicz Alex (Польща)
3 Matveev Shlomi (Ізраїль)

18-21 років, чоловіки -75 кг
1 Kyuchukov Nikola (Болгарія)
2 Karastoyanov Nikola (Болгарія)
3 Horpestad Sondre (Норвегія)
3 Spirtov Atanas (Болгарія)

18-21 років, чоловіки -80 кг
1 Krastev Yani (Болгарія)
2 Palachorov Lachezar (Болгарія)
3 Duran Adrian (Іспанія)
3 Николаев Владислав (Україна)

18-21 років, мужчины +90 кг
1 Al Zibawi Malek (Ліван)
2 Roganovic Vukan (Сербія)
3 Yehya Omar (Ліван)
3 Fridburg Dolv (Ізраїль)

18-21 років, жінки -55 кг
1 Спиридонова Анастасия (Росія)
2 Лютова Екатерина (Росія)
3 Fernandez Ane (Іспанія)
3 Arroyo Yanire (Іспанія)

18-21 років, жінки -60 кг
1 Юшкевич Екатерина (Білорусь)
2 Harizanova Nicole (Болгарія)
3 Sierra Ainhoa (Іспанія)
3 Clain Emmanuella (Франція)

18-21 років, жінки +65 кг
1 Castro Emily (Коста-Рика)
2 Resa Elisa (Іспанія)
3 Wajgelt Ida (Польща)
3 Chepilova Mariya (Болгарія)

16-17 років, юніори -60 кг
1 Gospodinov Velizar (Болгарія)
2 Dugain Jerome France (Франція, острів Реюньон)
3 Kadziolka Jakub (Польща)
3 Sabri Deniz (Болгарія)

16-17 років, юніори -70 кг
1 Kientz Dave (Нідерланди)
2 Majewski Szymon (Польща)
3 Nesterchuk Alon (Ізраїль)
3 Berg Jr Christian W (Норвегія)

16-17 років, юніори -80 кг
1 Czarnecki Bartosz (Польща)
2 Janczak Dominik (Польща)
3 Кузнецов Тихон (Росія)

16-17 років, юніори +80 кг
1 Aleksiev Aleksandar (Болгарія)
2 Yordanov Georgi (Болгарія)
3 Nijenhuis Nick (Нідерланди)
3 Gadek Michal (Польща)

16-17 років, юніорки  -50 кг
1 Mtz De Antonana Irati (Іспанія)
2 Ramos Saray (Іспанія)
3 Costalago Luz (Іспанія)
3 Duch Zuzanna (Польща)

16-17 років, юніорки -60 кг
1 Yakimova Plamena (Болгарія)
2 Androge Ines (Франція, острів Реюньон)
3 Cherimont Orianne France (Франція, острів Реюньон)
3 Garcin Perrine France (Франція, острів Реюньон)

16-17 років, юніорки +60 кг
1 Mazur Weronika (Польща)
2 Ghidey Rahua (Норвегія)
3 Kosiec Sandra (Польща)
3 Antosik Dominika (Польща)

 

Поділитися:
  • 0
  • Пошук
  • Анонс подій
    Семінар з Канчо Хацуо Рояма в Польщі
    23/10/2020 - 25/10/2020 Кальварія-Зебжидовська, Польща
    Чемпіонат України з кіокушин карате (IKO)
    23/10/2020 - 24/10/2020 Дніпро, Україна
    Осінні збори WKB України
    23/10/2020 - 25/10/2020 Скадовськ, Україна
    Чемпіонат Швейцарії – Swiss Open 2020 (WKO)
    24/10/2020 - 25/10/2020 Штанс, Швейцарія
    7-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IFK)
    05/11/2020 - 09/11/2020 Стамбул, Турція
    19-й абсолютний чемпіонат і Кубок Європи (IKO)
    14/11/2020 - 15/11/2020 Катовіце, Польща
    IKO Matsushima Polish Open 2020
    21/11/2020 - 21/11/2020 Васількув, Польща
    1-й Чемпіонат Європи SENSHI (KWU)
    02/12/2020 - 06/12/2020 Софія, Болгарія
    3-й чемпіонат Європи і 7-ма першість світу KWU
    03/12/2020 - 06/12/2020 Варна, Болгарія
    3-й чемпионат мира KWF
    01/01/1970 - 31/10/2021 Краків, Польща
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram