UA
Надіслати новину
Надіслати новину
[contact-form-7 id="398" title="Отправить новость"]

Рейтинг спортсменів України – 2019

Шановні спортсмени та тренери!

З цього року, ми починаємо вести рейтинг українських спортсменів, які виступають в категорії “куміте”, у віковій категорії “чоловіки” і “жінки” (в залік не йдуть турніри серед молоді U18 і U21 / 22).

При допомозі і підтримці, одного з творців всесвітнього рейтингу Kyokushin Results, Віце-президентом IFK шихане Девідом Піктхоллом (Shihan David Pickthall), була розроблена таблиця підрахунку балів.

При підрахунку балів враховується: рівень турніру, кількість учасників в категорії, їх кваліфікація і рівень.

На даний момент, в рейтингу враховувалися чемпіонати і Кубки України, Європи та Світу, міжнародні чемпіонати.

Для організаторів і тренерів: для того щоб в кінці року, наш рейтинг був максимально повним, і всім спортсменам в залік пішли бали, за все їх турніри протягом 2020р, прохання надсилати на наш e-mail результати і пульки турнірів які Ви проводите або в яких бере участь Ваш боєць.

За підсумками року, спортсмени зайняли перші місця, будуть нагороджені спеціальними призами, а так само подарунками від наших партнерів.

 

Легка вага – Lightweight
1 Ференс Максим (WKO Shinkyokushinkai)
2 Свинаренко Олександр (WKO Shinkyokushinkai)
3 Лемішко Богдан (WKO Shinkyokushinkai)
4 Бережний Олександр (WKB)
5 Ступец Ігор (WKO Shinkyokushinkai)
6 Романенко Максим (IFK)
7 Горев Родіон (WKB)
8 Заболотний Владислав (IKO Matsushima)
9 Кравченко Вадим (WKO Shinkyokushinkai)
10 Лут Іван (WKO Shinkyokushinkai)

Середня вага – Middleweight
1 Тимець Олександр (WKO Shinkyokushinkai)
2 Сергієнко Ілля (WKO Shinkyokushinkai)
3 Олександр Костенко (WKB)
4 Максимов Максим (IKO Matsushima)
5 Капустін Микита (WKB)
6 Палій Северин (WKO Shinkyokushinkai)
7 Ярослав Мартинович (Kenbukai)
8 Іллєнко Андрій (WKO Shinkyokushinkai)
9 Онищенко Ярослав (WKB)
10 Білоцький Артем (WKO Shinkyokushinkai)

Тяжелый вес – Heavyweight
1 Пешенко Микита (WKB)
2 Ельдар Ісмаїлов
3 Дума Юрій (WKO Shinkyokushinkai)
4 Красота Юрій (WKO Shinkyokushinkai)
5 Чернов Михайло (WKB)
6 Борис Буліскерія (WKB)
7 Котляревський Ігор (WKO Shinkyokushinkai)
8 Рудой Богдан (IKO)
9 Півняк Євген (IKO)
10 Рубальський Владислав (IKO Matsushima)

Суперважка вага – Super Heavyweight
1 Журавель Анатолій (WKO Shinkyokushinkai)
2 Семен Гаран (WKB)
3 Андрій Меженський (IKO)
4 Максим Кузяєв (IKO)
5 Іноземцев Костянтин (WKO Shinkyokushinkai)
6 Воєводкін Данило (WKO Shinkyokushinkai)
7 Кривко Олександр (WKO Shinkyokushinkai)
8 Яскевич Артем (WKO Shinkyokushinkai)
9 Сальвук Василь (WKO Shinkyokushinkai)
10 Білих Денис (WKO Shinkyokushinkai)

Поділитися:
  • 0
Комментарии для сайта Cackle
  • Пошук
  • Анонс подій
    32-я літня школа Шихана Сергія Всеволодова (WKB)
    25/07/2021 - 01/08/2021 Скадовськ, Україна
    3-й літній табір фуллконтакт карате (EFKO)
    19/08/2021 - 22/08/2021 Сібіу, Румунія
    Чемпіонат Швейцарії – Swiss Open 2020 (WKO)
    28/08/2021 - 29/08/2021 Штанс, Швейцарія
    Кубок Світу в розділі “ката” (IFK)
    11/09/2021 - 11/09/2021 CH-6010 Kriens, Switzerland, Sports hall 'Krauerhalle', Horwerstrasse 10
    34-й чемпіонат Європи з кіокушин карате KWF
    24/09/2021 - 25/09/2021 Свіноуйсьце, Польща
    3-й чемпионат мира KWF
    01/01/1970 - 31/10/2021 Краків, Польща
    Чемпіонат Європи KWU серед молодежі 2022
    01/04/2022 - 01/04/2022 Єреван, Вірменія
  • Карта залів

     

     

  • Відео на каналі YouTube
  • Instagram